28.5c İzmir
6 Mayıs 2021, Perşembe
Son Haberler:
Reklam Reklam

Altay Profesyonel Şube Sorumlusu Hilmi Bozok

Altay Profesyonel Şube Sorumlusu Hilmi Bozok

Hilmi Bozok

  1. Merhaba önce sizi tanımak isteriz.Biraz kendi öykünüzden bahseder misiniz ?

24 Nisan 1987 İzmir doğumluyum. Boşnak Kökenliyim. İzmir İnönü Lisesi spor bölümü mezunuyum. Aynı zamanda Eskişehir Anadolu Üniversitesi Turizm ve Otelcilik ve İşletme mezunuyum.

 

  1. Pek çok sektörde başarıyla adınızdan söz ettiriyorsunuz,biraz da bunları sizden dinleyebilir miyiz?

Hayatımın büyük bir bölümü çalışma prensipleri içerisinde geçiyor. Neredeyse dolu dolu kullanamadığım hiçbir dakika aralığı yok. Sadece inandığım ve kendimi iyi hissettiğim tek şey istediğim işi yapmak ve o işte şartlar ve o anki durum ne olursa olsun bir başkaldırı göstererek başarıya ulaşmanın yollarını aramaktır. Bu da benim temel prensibimdir.

 

  1. Üç kelimeyle kendizi anlatın dersek..

Zor – Özgür – İdealist.

 

  1. Sevilen mekanınız Sokak Bistro nasıl doğdu? Yola çıkış hikayenizi anlatır mısınız?

Sokak Bistro’yu 2 yıl önce kendi bünyemize aldık. Bu sektörde de kendimize inandığımız için başarılı olabileceğimizi düşündük ve 2 senedir de kafemizdeki misafirlerimize mutlu, güleryüzlü ve saygın bir görüntü vermeye çalışıyoruz. Tek gayemiz müşteri memnuniyetidir.

 

  1. Cafe” günümüzün popüler sektörlerinden,sizi sektörde diğer mekenlardan ayıran nedir?

Bizi diğer mekanlardan ayıran spor camiasının daha çok iştirak edişi. İştirak edenlerin hepsinin kendi işletmeleri gibi hissetmeleri, güven duygusu, müşteri memnuniyeti.

 

 

  1. Futbol kariyerinize gelecek olursak; Altayda  Profesyonel Şube Sorumlusunuz, peki Altay ile ilişkiniz nasıl başladı ?

2014 yılında Sn. Özgür Ekmekçioğlu başkanlığında Kulüp çatısı altında bulunmaya başladım. Aile ve yakın çevremden de Altay Spor Kulübü’ne olan yakınlığımız dolayısıyla hayatımın en önemli bölümlerinden biri olan bu güzel serüven başladı.

 

 

  1. Tüm dünya olarak geçirdiğimiz bu zor süreçte ,yeniden başlayan ligler ile ilgili neler düşünüyorsunuz?

Yaşanan pandemi süreciyle beraber Dünya Futbolu kabuk değiştirdi. Daha çok kulüpler özkaynaklarına yani altyapısından yetiştirdikleri oyuncularla devametme kararı aldılar. Pandemi sürecinden itibaren yaşanan ve tüm dünyayı etkileyen Mali olumsuzluklar aynı zamanda futbolun yeniden yapılanmasını sağladı. Bu durum modern ve global futbol için büyük bir şans olduğunu düşünüyorum. Nedeni ise kulüpler bu sayede bütçe ve transfer harcama limitlerini dengeleyecek ve futboldaki yaş aralığı da genç oyuncu seviyesine gelerek global futbolun ritmi artacaktır

 

 

  1. Siz takım olarak “yeni normal 2020” sürecini nasıl geçirdiniz?

Biz pandemi başlangıcı ile birlikte kulübümüzde olağanüstü hal ilan edip oyuncu , teknik heyet ve kulüp personeli dışında kimseyi tesislerimize almayarak, sağlık ekibimizin direktifleri doğrultusunda, her gün oyuncu odaları soyunma odaları ve kulübümüzün her metrekaresini dezenfekte ettirerek oyuncularımızı ve kendimizi koruma altına almaya çalıştır. Aynı zamanda “sosyal mesafe” kurallarına uyup, psikolojik destekte alarak oyuncularımızın futbola olan inançlarını kaybetmemesi, sağlıkları ve yakınları ile ilgili psikolojik tahribat yaşamamaları için elimizden gelen çabayı göstermeye çalıştık. Ve aynı süreçte il sağlık müdürlüğü ile de görüşerek test imkanlarından faydalandık.

 

  1. Altay ailesi olarak hedefleriniz gelecek planlarınız nelerdir?

Altay ailesi olarak öncelikle tek gayemiz kulübümüzü kendi yeri olan süperlige bir an önce taşımaktır. Hedeflerimiz doğrultusunda ekonomik ve sportif yapılanmayla bu yolda emin adımlarla ilerliyoruz. Başkanımız sn. Özgür Ekmekçioğlu ile birlikte Altay Spor Kulübü’nün amatör ve profesyonel her branşında ülkemize katkı sağlayacak gençler yetiştirmek ve Altay Spor Kulübü’nün hakkettiği o güzel günlerine geri dönmesini sağlayabilmek.Altay TV , Altay Storegibi Kulüp bünyemizde olan organizasyon şemalarını geliştirerek doğru hamleler yapmak istiyoruz. En önemlisi ise Büyük Altay Taraftarının sahibi olduğu Altay Alsancak Stadı’nda Süperlig maçlarına öncülük edip kendi stadımızda UEFA ve Şampiyonlar Ligi müziği çaldırmak en büyük hayalimizdir.

 

 

 

  1. Son olarak bunların dışında sizin okuyucularımıza söylemek istedikleriniz var mı?

Dora ailesi gerçekten işini profesyonelce yapan ve okurlarına bunu hissettiren samimi, güleryüzlü bir ailedir. Bende bu aile ile temas ettiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum. Yeni birlikteliklerle görüşmek dileğiyle.

 

<h2 class="detail-news-spot desktop-spot" style="box-sizing: inherit; -webkit-tap-highlight-color: transparent; margin: 0px 20px 25px; -webkit-box-flex: 1; flex: 1 1 100%; line-height: 30px; font-size: 18px; color: rgb(20, 30, 40); padding: 0px; font-family: " helvetica="" neue",="" "segoe="" ui",="" roboto,="" arial,="" sans-serif,="" "apple="" color="" emoji",="" ui="" symbol";="" font-variant-ligatures:="" no-common-ligatures;"=""> 

 

@doramagazin

İnstagram'da takip edin