28.5c İzmir
18 Ocak 2022, Salı
Reklam Reklam

BEAUTY

BEAUTYThe Organic Pharmacy ile Cildiniz Nefes Alsın
Dünyanın en etkili içeriklerini yüzde 98’lere varan organik ürünlerle sunan The Organic Pharmacy, yazın enerjisini sürdürmek isteyenler için cildin yeniden nefes almasını sağlıyor. Yaz havasını şehre taşıyan The Organic Pharmacy, ışıl ışıl bir ciltle hem bedeninizi hem ruhunuzu besliyor. 


DIOR LIP GLOW 2021  
Dior Parfüm ve Moda Evi’nin tüm dünya kadınlarının beğenisini kazanan ikonik renk arttırıcı dudak balmı, %97’si doğal içeriklerden oluşan formülüyle yeniden yorumlandı1. Dior Makeup’ın Kreatif ve İmaj Direktörü Peter Philips tarafından yaratılan bu yeni nesil Lip Glow, başlangıçtaki formüle bir atıf. Herkese uyum sağlayan bu ürün, kişiye özel renklere bürünerek sürer sürmez gelen ışıltıyla görünümü güzelleştiriyor. Kiraz yağının kattığı zenginlikle 24 saat süren2 derin nemlendirme etkisi ve 6 saat süren3 ışıltı sunuyor. Lip Glow ayrıca yeni bir couture tüpe ve üç tatlı renge daha sahip. 


ATELIER REBUL %100 DOĞAL SAF GÜL SUYU İLE EŞSİZ BİR BAKIM…
Günlük cilt bakımı rutininizin vazgeçilmezi olacak, %100 doğal yüz toniği Damask Rose Hydrolat’ı sunan Atelier Rebul, sizi tıpkı bahar gibi tazelenmeye ve ferahlamaya davet ediyor. Türkiye’nin gül başkenti Isparta’nın taze güllerinin güzelliğini cildinize taşıyacak olan bu değerli formül; vitaminler, mineraller ve antioksidanlar bakımından zengin gül yağından oluşuyor ve Isparta gülünün büyüleyici enerjisi hoş kokusuyla ruhunuza hitap ediyor.


FLORMAR’DAN KUSURSUZ VE ETKİLİ BAKIŞLAR İÇİN 2 YEPYENİ ÜRÜN
Flormar, pandemi ile birlikte hayatımıza giren, maske kullanımıyla önemi artan göz makyajı kategorisinde üstün performanslı iki yepyeni ürünü ile dikkat çekiyor. Extreme Tattoo Gel Pencil göz kalemi, akmayan, dağılmayan, uzun süre etkisi ve yoğun renkleri; Eye Puff Concealer kapatıcı ise sünger aplikatörünün sağladığı kolay uygulama imkanı ve doğal bitişi ile bu yaz makyaj çantanızın yeni vazgeçilmezleri olacak.


LA PRAIRIE SUNAR PLATINUM RARE HAUTE-REJUVENATION PROTOCOL
Cilt kendi kendini iyileştirme yetisine sahip. Sinyal moleküllerinin yönetimindeki yenilenme süreçlerinin mükemmel koordinasyon ağı, bu yetinin temelini oluşturuyor.

Rose Hermès, SilkenColour
“Omuz omuza gayretin sonunda, Rose Hermès cildin perdesini ustalıkla aralıyor, bu Hermès’e göre güzelliğin ifadesinin bir sonraki doğal adımı.” in the exp of beauty. Rose Hermès, Hermès Beauty’nin kalbinde yatan Rouge Hermès’in bir uzantısı. Sekiz tonda Rose Hermès Silky Blush, iki fırça, Pommette allık kutusu ve üç pembe dudak dolgunlaştırıcıdan oluşan yeni Rose Hermès koleksiyonunun doldurulabilir ve dayanıkl nesneleri Hermès Beauty öyküsünün yeni bölümünün başrolünde.Pure Beauty’nin Yenilenen BB ve CC Kremleri ile Saf ve Doğal Görünüm
Eğer hızlıca doğal görünümlü, hafif, makyajsız bir makyaj görünümü elde etmek istiyorsan, cildine tek ürünle 10 fayda sağlayacak Pure Beauty BB Kremin yeni versiyonuyla tanış! Ivory ve Natural olmak üzere iki ton alternatifiyle formülasyonumuzu kullanıcıların yorumları ve beklentileri doğrultusunda yeniledik! 


CESUR, ATEŞLİ, SON DERECE MUHTEŞEM: SİZLERİ MICHAEL KORS’UN YENİ KOKUSU SUPER GORGEOUS! İLE BULUŞTURUYORUZ
“Bir kadının özgüveni, harika biçimlerde karşımıza çıkar. Bana her gün ilham veren güçlü ve korkusuz bu kadını kutlamak için Super Gorgeous!’u yarattık.” — Michael Kors. Kadın özgüveninin kutlaması Michael Kors Super Gorgeous! ile devam ediyor.

@doramagazin

İnstagram'da takip edin