28.5c İzmir
6 Mayıs 2021, Perşembe
Son Haberler:
Reklam Reklam

BEYMEN HILLTOWN KARŞIYAKA YENİ SEZON DAVETİ

BEYMEN HILLTOWN KARŞIYAKA  YENİ SEZON DAVETİ

Dünyaca ünlü markaları ve ayrıcalıklı hizmetleriyle alışverişin ötesinde bir deneyim sunan  BEYMEN, BEYMEN Hilltown Karşıyaka’nın açılışı onuruna 24 Ekim 2018, Perşembe günü özel davet düzenledi.  

 

BEYMEN Artistik Direktörü Murat Türkili’nin stylingi ve sunumuyla misafirlerin beğenisine sunulan tasarımların sergilendiği trunk show ile başlayan davete aralarında Sevim Yüksek, Gülden Büyükuçak, Aslı Önder,Tülay Karcıoğlu, Ayda Benefrahim, Ebru Ünal, Gamze Erol, Feyza Aydın, Funda Özger, Nur Çitköylü,Lale Somak, Hülya Özbey, Bahar Bayrak, Özden Karace, Özge Akbulut, Özge Erdoğan, Zeynep Barutçu, Özlem Aktaş, Sedef Çeken, Senem Ergezen, Şebnem Temizocak, Şela Habif, Gamze Tört, Tuğçe Derin, Sebiha Uçak, Yeliz Cengiz’in de yer aldığı iş ve cemiyet hayatından çok sayıda ünlü isim katıldı.  

 

Romantizmin ana felsefesinden hareketle tasarlanan BEYMEN Collection 2019-2020 Sonbahar - Kış Kadın Koleksiyonu, hayal gücünü ve yaratıcılığı destekleyen romantik tasarımları, göz alıcı detayları ve keskin siluetleri ile kadının eşsiz kişiliğini ortaya çıkarıyor. Monokrom kemik-ekru ve acı kahve panter desen birliktelikleriyle duygu ve hayalleri özgürce yönlendirerek şairane bir gelecek vaad eden koleksiyon, maskülen prince-des-galles takım elbiseler, volan ve pili detaylı pardesüler ile şiirsel bir uyum yakalıyor.

 

Şehrin dinamiği içinde, kadının hayal dünyasını ve romantizmi destekleyen gül desenleriyle zenginleşen koleksiyonda; siyah-beyaz art deco güller volanlı etekler, gri melanj takımlar ve zarif kırmızı triko üstlerle tamamlanıyor. Romantik pembe güller ve pembe takım elbiseler, dişi güçlü bir kadını vurgularken; kırmızı zincir kemer deseni ise göz alıcı yalın kesimlerde hayat buluyor.

 

Zarif ve kendine güvenen kadınlara, hayalgücünün zenginliği keşfetme, kendini daha özgür ve yaratıcı ifade etme fırsatı sunan  Beymen Collection 2019-2020 Sonbahar - Kış Kadın Koleksiyonu,  BEYMEN’lerde ve www.beymen.com adresinde sizleri bekliyor.

@doramagazin

İnstagram'da takip edin