28.5c İzmir
6 Mayıs 2021, Perşembe
Son Haberler:
Reklam Reklam

BEYMEN YENİ SEZONA ÖZEL SUNUM

BEYMEN YENİ SEZONA ÖZEL SUNUM

BEYMEN Collection, 2019-2020 Sonbahar - Kış Kadın Koleksiyonu’nu 22 Ekim 2018, Salı günü BEYMEN Zorlu Center’da düzenlediği özel bir davet ile tanıttı.

 

BEYMEN Artistik Direktörü Murat Türkili’nin stylingi ve sunumuyla misafirlerin beğenisine sunulan tasarımların sergilendiği trunk show’u, aralarında Suzan Toplusoy, Esra Oflaz Güvenkaya, Emel Ayaydın, Edvina Sponza, Yelda Tiftik, Arzu Kunt, Begum Gazioglu Ballı, Beste Yurttaş, Burcu Şendir, Rachel Araz, Gülden Büyükuçak’ın da yer aldığı iş ve cemiyet hayatından çok sayıda ünlü isim izledi.

 

Romantizmin ana felsefesinden hareketle tasarlanan BEYMEN Collection 2019-2020 Sonbahar - Kış Kadın Koleksiyonu, hayal gücünü ve yaratıcılığı destekleyen romantik tasarımları, göz alıcı detayları ve keskin siluetleri ile kadının eşsiz kişiliğini ortaya çıkarıyor. Monokrom kemik-ekru ve acı kahve panter desen birliktelikleriyle duygu ve hayalleri özgürce yönlendirerek şairane bir gelecek vaad eden koleksiyon, maskülen prince-des-galles takım elbiseler, volan ve pili detaylı pardesüler ile şiirsel bir uyum yakalıyor.

 

Şehrin dinamiği içinde, kadının hayal dünyasını ve romantizmi destekleyen gül desenleriyle zenginleşen koleksiyonda; siyah-beyaz art deco güller volanlı etekler, gri melanj takımlar ve zarif kırmızı triko üstlerle tamamlanıyor. Romantik pembe güller ve pembe takım elbiseler, dişi güçlü bir kadını vurgularken; kırmızı zincir kemer deseni ise göz alıcı yalın kesimlerde hayat buluyor.

 

Zarif ve kendine güvenen kadınlara, hayalgücünün zenginliği keşfetme, kendini daha özgür ve yaratıcı ifade etme fırsatı sunan  Beymen Collection 2019-2020 Sonbahar - Kış Kadın Koleksiyonu,  BEYMEN’lerde ve www.beymen.com adresinde sizleri bekliyor.

@doramagazin

İnstagram'da takip edin