28.5c İzmir
27 Ekim 2021, Çarşamba
Reklam Reklam

BUDDHA-BAR BEACH, CARESSE BODRUM’UN EŞSİZ KUMSALINDA ÇAĞDAŞ FÜZYON MENÜ DENEYİMİ SUNUYOR

BUDDHA-BAR BEACH, CARESSE BODRUM’UN EŞSİZ KUMSALINDA ÇAĞDAŞ FÜZYON MENÜ DENEYİMİ SUNUYOR

 

 

 

 

Buddha-Bar Beach, uluslararası otel zinciri Marriott International’ın, The Luxury Collection bünyesinde yer alan Bodrum’daki ilk resort oteli “Caresse, a Luxury Collection Resort, Spa & The Residences” ve “Buddha-Bar” işbirliği ile Bodrum’un en gözde adresi olarak misafirlerine farklı yemek ve müzik içerikleri ile benzersiz bir deneyim sunuyor.

 

Buddha-Bar Beach Bodrum, menüsünde yer alan “Grilled Salmon”, “Buddha Bar Roll”, “Queen Of The Beach” ve “Toro & Yellowtail Sashimi” imza lezzetleri ile Bodrum’un hayran bırakan güzelliğinde bir cennet vadediyor. Yemek tutkunlarını heyecanlandıran çağdaş füzyon menüsü, global şeflerin özel dokunuşları ile Asya ve Akdeniz mutfaklarından aldığı ilhamla herkesin damak tadına hitap eden zengin içerikler sunuyor. Doğu ve Batı lezzetleri, ustalıkla dengelenerek Suşiden Ceviche’ye kadar en kaliteli ve taze yerel malzemelerle hazırlanan deniz ürünleri ve eşsiz yerel lezzetler de menüde vazgeçilmezler arasında yer alıyor.

 

Buddha-Bar Beach Bodrum, tasarımı ve renkli bohem plaj şıklığı ile bir restoran veya bardan çok daha fazlasını sunarak konuklarına olağanüstü doğal ortamda tüm duyulara hitap eden keyifli bir lezzet deneyimi yaşatıyor.

 

Buddha-Bar Beach Bodrum deneyiminde önemli rol oynayan miksoloji ile konuklara markanın çok çeşitli imza kokteylleri de sunuluyor. Beş duyuya hitap eden kokteyllere dünyanın değişik yerlerinden gelen aromalar ve egzotik baharatlar katılarak global miksolojistler ile sanat eseri güzelliğinde efsane karışımlar elde ediliyor.

 

Gastronomi, konaklama, sağlıklı yaşam, müzik ve miksoloji alanlarında dünya çapında bir referans olarak kabul edilen efsanevi Buddha-Bar, neo-Asya sınırlarını aşıp gündüzden geceye açık hava yaşam tarzı konsepti Buddha-Bar Beach Bodrum ile Caresse Bodrum’da her gün 11:00 ile 02:00 arasında farklı bir deneyim sunuyor.

 

Buddha-Bar hakkında

Buddha-Bar konsepti 1996 yılında Fransa’da kurucuları Raymond ve Tarja Visan’ın yaratıcı vizyonuyla doğdu. Paris’in efsane mekanlarından Barfly’ın da sahibi olan Visan, Buddha-Bar Paris’i şık Faubourg St Honoré caddesinde açtı. Bir restoran, lounge ve barı bir arada sunan konseptin estetik ve mutfak için ilham kaynağı, çiftin Pasifik kıyılarındaki egzotik kültürlere ve California’ya sayısız yolculukları oldu. Tüm yemekler “Aile Stili” yaklaşımıyla hazırlanıyor, başka bir deyişle konuklar arasında paylaşılabiliyor ve tek tabak yerine büyük tabaklarda servis ediliyor.

Konsept sonraki yıllarda Avrupa, Asya, Afrika ve Latin Amerika'daki destinasyonların eşsiz havasıyla gelişti. Günümüzde Buddha-Bar ve kardeş markalarının toplam varlığı 25'ten fazla ülkeyi kapsıyor ve yeni mekan açma planları sürüyor. Restoran, plaj, spa ve otellerden oluşan portföyde Fransız zarafeti zengin renk paletleri, şık mobilyalar ve lüks tekstil ürünleri gibi neo-Asya tasarım unsurlarıyla kombine ediliyor. Rutine yer olmayan Buddha-Bar dünyasında sürekli bir evrim hüküm sürüyor. Hizmetler ve tüm etkinlikler, mevsimlerin ve Buddha-Bar yaşamının ritmini yansıtıyor. Buddha-Bar, yaşam sanatının ve unutulmaz deneyimlerin özünü temsil ediyor.

Markaları

Buddha-Bar (Restaurant / Bar / Lounge) : Paris, Dubai, Londra, Monte Carlo, Marrakech, St- Petersburg, Kiev, Prag, Manila, Bakü, Caracas, Lyon

Buddha-Bar Hotel: Paris, Prag

By Buddha-Bar:

Siddharta Lounge by Buddha-Bar (Dubai), Buddha-Bar Beach (Mykonos, Santorini, Mazagan, Abu Dhabi, Baku, Maldives, Mauritius, Crete, Vevey), Barfly by Buddha-Bar (Abu Dhabi), Karma Kafe by Buddha-Bar (Dubai), Bushido (Bahrain), B/Attitude Spa (Dubai, Doha, Budapeşte)

@doramagazin

İnstagram'da takip edin