28.5c İzmir
23 Eylül 2021, Perşembe
Reklam Reklam

Cadde & Sokak

Cadde & Sokak

ÖZGE ULUSOY 
Podyumların başarılı isimlerinden Özge Ulusoy, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi. Beymen mağazasından alışveriş yapan güzel model, daha sonra Morini’de yakın dostlarıyla bir araya geldi. Uzun süre kaldığı mekanda arkadaşlarıyla sohbet eden Özge Ulusoy, neşeli ve keyifli halleri ile dikkat çekti. 

AMİNE GÜLŞE 
Oyuncu Amine Gülşe, geçtiğimiz gün İstinyePark’da objektiflere takıldı. Annesi ile geldiği alışveriş merkezinde mağazaları turlayan ve alışverişin keyfini çıkaran Gülşe, gazetecilerin fotoğraf isteğini geri çevirmeyerek tek başına poz verdi.


YASEMİN ŞEFKATLİ 
Şarkıcı İdo Tatlıses’in nişanlısı Yasemin Şefkatli, geçtiğimiz gün İstinyePark’da objektiflere takıldı. Öğlen saatlerinde Alışveriş Merkezine gelen Yasemin Şefkatli, Markalar Sokağı’na çıkarak Masa Restoran’da arkadaşlarıyla bir araya geldi.

PELİN KARAHAN
Bir süredir ailesiyle birlikte Bodrum’da tatilde olan Pelin Karahan, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi. 

ALEYNA TİLKİ
Sahnelerin genç ve başarılı ismi Aleyna Tilki, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi. Tek başına alışverişe çıkan güzel şarkıcı, bir süre mağazaları dolaşıp yeni sezon ürünleri inceledi.


ECE ŞÜKRAN
Türkiye’nin başarılı stil danışmanlarından olan Ece Sükan, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi. geldi.


EBRU ŞALLI
Ünlü model ve sunucu Ebru Şallı önceki gün İstinyePark’da objektiflere takıldı. Baştan aşağı siyah giyimi, gözlüğü ve siyah maskesi ile tanınmakta zorlanılan Şallı, gazetecilerin kendisini tanıyarak fotoğraf istemesine şaşırarak “Arkadaşlar vallahi bravo nasıl tanıdınız.” dedi. 


ZEYNEP YILMAZ - LEYLA ILICALI
Başarılı iş insanı Zeynep Yılmaz, önceki gün kızı Leyla Ilıcalı ile birlikte Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi. Meydan katında bulunan Beymen Morini’de baş başa yemek yiyen anne kız, daha sonra yine meydan katında bulunan mağazaları dolaşıp alışveriş yaptı.


DEMET AKALIN
Gelinim Mutfakta’nın sunucusu Demet Akalın önceki gün Vadistanbul’da görüntülendi. Öğle saatlerinde alışveriş merkezine gelen ve kısa sürede alışverişini tamamlayan Akalın, Vadistanbul Moda Caddesi’nde bulunan dünyaca ünlü markaların sezonluk ürünlerini inceleyip alışveriş yaptı.


ASLIHAN DOĞAN
Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Arda Turan’ın eşi Aslıhan Doğan, önceki gün annesi ile birlikte İstinyePark’da objektiflere takıldı. Annesi ile geldiği alışveriş merkezinde mağazaları gezen ve alışverişin keyfini çıkaran Aslıhan Doğan, gazetecilerin fotoğraf isteğini geri çevirmedi.


HAZAL FİLİZ KÜÇÜKÖSE
Güzel oyuncu Hazal Filiz Küçükköse, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde objektiflere yansıdı. Yakın bir kız arkadaşıyla birlikte AVM’ye gelen güzel oyuncu, meydan katında bulunan Morini’de arkadaşıyla birlikte keyifli bir akşam yemeği yedi. 


EBRU ŞALLI - UĞUR AKKUŞ
AŞKA GELEN ÇİFT BİRBİRİNİ ÖPÜCÜKLERE BOĞDU
ABD’den döndükten sonra soluğu Bodrum’da alan Ebru Şallı- Uğur Akkuş çifti, tekne tatillerini sürdürüyor. Mavi tura çıkan ikili, Torba’ya demir attı. Demirciköy’de objektiflere takılan çift, gün boyu denizin ve güneşin tadını çıkardı. Şallı, su soğuk olduğu için denize girmekte zorlanırken, Akkuş ise balıklama daldı. Denizde aşka gelen çift, birbirlerini öpücüklere boğdu. İkili, daha sonra teknenin arka kısmında gün batımını izledi.


SİBEL CAN
TELEFONU ELİNDEN DÜŞÜRMEDİ
Sibel Can, bu sezon ikinci kez soluğu Bodrum’da aldı. Demirciköy’de kaldığı otelin iskelesinde objektiflere takılan Sibel Can keyifli halleriyle dikkat çekti. Telefonunu elinden düşürmeyen sanatçının, plaj şıklığı dikkat çekti.


AZRA AKIN-ATAKAN KORU, DEMİR KORU
EŞİNİ ÖPMEYE DOYAMADI
Azra Akın da tatil sezonunu ailesiyle birlikte Bodrum’da açtı. Eşi Atakan Koru ve oğlu Demir ile birlikte Ortakent’teki bir plajda görüntülenen Akın’ın keyfi bir hayli yerindeydi. Denize girmeden önce eşinin vücuduna bol miktarda koruyucu krem süren Akın, Koru’yu öpmeye doyamadı.


ARZU SABANCI, EMİNE KAMIŞLI, DERYA KARAGÜLLE
YAKIN ARKADAŞLAR BULUŞTU
Emine Kamışlı ve Arzu Sabancı muhteşem yatlarını Cennet Koyu’nda yan yana demirlediler. Emine Kamışlı teknesinde yakın arkadaşlarını ağırlarken yan teknedeki Arzu Sabancı’yı da çağırarak yemeğe davet etti. Emine Kamışlı ve Derya Karagülle palet ve gözlüklerini takarak uzun süre yüzdükten sonra Arzu Sabancı da davete karşılıksız kalmayıp botla yanlarına gitti. Grup önce teknenin alt katında sohbet edip ardından üst katta yemeğe geçti.


NEJDET- EMEL-YAĞMUR AYAYDIN
BODRUMDA TATİLE DEVAM
İş insanı Nejdet Ayaydın eşi Emel Ayaydın ve çocuklarıyla birlikte çıktığı tatiline Bodrum’da devam ediyor. İpekyol Yönetim Kurulu Üyesi Nejdet Ayaydın, ailesiyle birlikte çıktığı Çeşme tatilinin ardından Bodrum’da görüntülendi. Ailece çıktıkları tatile Bodrum’da devam Ayaydınlar sahile inerek denize girmek istediler. Uzun süre kendilerine yer bakan ve ayak üstü sohbet eden Nejdet Ayaydın ve eşi Emel Ayaydın, daha sonra kızları Yağmur ile birlikte denize girerek soğuk suyun keyfini çıkardılar.


MELİS SEZEN
İLGİ ODAĞI OLDU
Son dönemin popüler oyuncularından Melis Sezen, yaz sezonu açtı. Soluğu Bodrum’da alan Sezen, Yalıkavak’ta konakladığı otelin iskelesinde görüntülendi.

@doramagazin

İnstagram'da takip edin