28.5c İzmir
6 Mayıs 2021, Perşembe
Son Haberler:
Reklam Reklam

ÇİCEK BUKETİ HALİNE GETİRİLEN ASLI HÜNEL DEN İLGİNÇ ALBÜM İMAJI.

ÇİCEK BUKETİ HALİNE GETİRİLEN ASLI HÜNEL DEN İLGİNÇ ALBÜM İMAJI.

ÇİCEKLER MUTLULUK ARACI YERİNE BU SEFER MODAYA YÖN VERDİ.

ÇİCEK BUKETİ HALİNE GETİRİLEN ASLI HÜNEL’DEN İLGİNÇ ALBÜM İMAJI.

ÇİÇEK BUKETİNDEN ELBİSE.

Kırkpınar’da çiçekçilik yapan Levent Şimşek, ünlü Marka Danışmanı Selim Akar’ın çiçek buketinden hayal ettiği elbisenin tasarımını tıpkı bir buket hazırlar gibi ünlü Şarkıcı Aslı Hünel’in üzerinde tasarlayarak bir ilke imza attı.

Yeni pop albümü için çiçek buketinden elbise yaptıran ünlü sanatçının bu imajı çok konuşulurken çicek buketinden elbise moda severler tarafından çok sevildi.

Daha önce evlilik yıldönümlerinde sevgililer gününde ve özel günlerde gönderilen çicek buketleri bu sefer buket tasarımlı kıyafet olarak Aslı Hünel’in ‘Bambaşka’ albümünün tanıtım fotoğrafları ve çıkış şarkısı “Yar Ayrı Gayrın Mı Var?”ın klibinde kullanıldı. Gerçek bir çiçekçinin kadın bedeninde buket tasarımı haline getirildiği elbise, albüm tanıtım şekli olarak ilk defa kullanılmış oldu. Genelde kadınlara verilen çiçekler bu sefer bir kadının güzelleşmesi ve imaj oluşumunda elbise olarak kullanıldı. Selim Akar imaj danışmanlığında gerçek buketlerle yapılan gramofon kağıdı ve kurdelasıyla Aslı Hünel, ‘Buket Kadın’ oldu.


 

@doramagazin

İnstagram'da takip edin