28.5c İzmir
6 Mayıs 2021, Perşembe
Son Haberler:
Reklam Reklam

Cinemaximum Acarkent Coliseum

Cinemaximum Acarkent Coliseum

Cinemaximum Acarkent Coliseum

açılışı cemiyet hayatından ünlü

isimleri buluşturdu

 

 

 

 

 

Türkiye’de sinema sektörüne yaptığı yatırımları hız kesmeden sürdüren CGV Mars Cinema Group, 26 Eylül Perşembe günü Cinemaximum Acarkent Coliseum’da VIP konseptli yeni sinema salonunu açtı. Açılışta cemiyet hayatının ünlü isimleri buluştu.

 

Türkiye’nin her köşesine dünya standartlarında sinema hizmeti götürmeyi ve sinema izleme kültürünü yaygınlaştırmayı ilke olarak benimseyen CGV Mars Cinema Group, 26 Eylül Perşembe günü Cinemaximum Acarkent Coliseum’da VIP konseptli sinema salonunu açtı.

 

Acarkent yaşam kompleksinin içerisinde bulunan Coliseum Sports & Life kulübünün içerisine açılan Cinemaximum Gold Class ve Home Class salon teknolojileriyle ev rahatlığında sinemayı Acarkent’e taşıdı. 4 Ekim Cuma günü cemiyet hayatından Sitare Kalyoncuoğlu, Kardelen Acar, Berrin Okçu, Etel Baler, Aylin Yılmaz, Ayşegül Toplusoy, Cansen Kut, İsmet Alpagut, Yelda Tiftik ve Elif İncearas gibi ünlü isimlerin katılımıyla açılış etkinliği gerçekleştirildi. Kokteyl’in ardından Home Class ve Gold Class salonların da film izleyen davetliler keyifli saatler geçirdi.

@doramagazin

İnstagram'da takip edin