28.5c İzmir
11 Mayıs 2021, Salı
Son Haberler:
Reklam Reklam

Coca-Cola Energy şehrin enerjisiyle buluştu

Coca-Cola Energy şehrin enerjisiyle buluştu

Coca-Cola kendi markası adı altında üretilen ilk enerji içeceği

Coca-Cola Energy’yi Haliç Tersanesi’nde gerçekleştirdiği parti ile tanıttı.

 

İlk kez özel bir etkinlik için açılan Haliç Tersanesi içinde gerçekleştirilen partiye Ahu Yağtu, Şansım Adalı, Büşra Develi, Zeynep Tosun, Murathan Özbek ve Tamer Yılmaz’ın yanısıra aralarında Pınar Tezcan, Dilan Gerede Erkaya, Miro Gerede Erkaya, Raşit Bağzıbağlı, Eliz Sakuçoğlu, Deniz MarşanAyten Alpün, Önder Tiryaki, Cihan Nacar, Duygu Bal, Onur Büyüktopçu’nun bulunduğu sanat, moda ve cemiyet hayatından isimler yoğun ilgi gösterdi.

 

Gecenin enerjisini zirveye taşıyan canlı performanslarıyla Avangart Tabldot, Büyük Ev Ablukada, Folamour ve Melih Çebi davetlilere keyifli anlar yaşatırken, Kız Kulesi ve Galata Kulesi üzerinde düzenlenen video mapping uygulamaları geceyi görsel bir şölene dönüştürdü. Parti gecesi başlayan özel video mapping ile aydınlatılan Kız Kulesi ve Galata Kulesi 4 gün boyunca şehrin enerjisini yansıtmaya devam edecek.

 

Coca Cola Energy tasarım ve sanatla buluştu

Birbirilerinin enerjilerinden aldıkları ilhamla, enerjiye ihtiyaç duydukları anlara ithafen Coca-Cola Energy’ye yorum katan sanatçılar; Ahu Yağtu & Şansım Adalı, Büşra Develi & Murathan Özbek, Zeynep Tosun & Tamer Yılmaz’ın ortak çalışmaları Haliç Tersanesi’nde sergilendi.

Sanatçılar yaşamsal enerjiye ve eserlere dair kendilerine yöneltilen soruları yanıtladı.

 

Ahu Yağtu & Şansım Adalı - Kıyafet Tasarımı

Ahu Yağtu: “Hem kariyerimi hem anneliği dengeli bir şekilde yönetebilmek için yaşam enerjimi yüksek seviyede tutmam gerekiyor. Bu projede hem iş hayatlarımız hem anne olmak üzerine ne kadar enerjiye ihtiyacımız olduğunu yansıtmak istedik. Coca-Cola Energy renklerini Sudi Etuz’un imzası olan tüllerle birleştirdik.”

 

Şansım Adalı: “Benim yaşamım içinde annelik ve moda tasarımcılığı hepsi bir bütün, bu enerjinin kaynağı da benim. Coca-Cola Energy’nin, bana ihtiyacım olan enerjiyi vererek, kendimi tekrar güne yeniden başlamış gibi hissetmemi sağlayacağından eminim. Coca-Cola Energy’nin rengi olan kırmızı ve siyah renkleri tasarımın üzerinde kullandık. Siyah çizgiler hayatımızda hep var olan enerjimizi simgeliyor. ‘’

 

 

 

Zeynep Tosun & Tamer Yılmaz - Fotoğraf Çalışması

Tamer Yılmaz: “Enerjimin hep yüksek olması gereken bir iş yapıyorum. Karşımdaki kişinin de enerjisini yüksek tutabilmem önemli. Böyle zamanlar için Coca-Cola Energy eminim bana ve tüm ekibime çok yardımcı olacak. Kolektif çalışmamız hiç bitmeyen enerjiyi simgeliyor. Enerji deyince insanlar renk patlaması bekliyor ama aslında tüm enerji ve renkler senin içinde, siyah-beyaz bu fotoğrafa rağmen hissettirebiliyoruz bunu”

 

Zeynep Tosun: “Yüksek enerjili bir insanım. Kişisel hayatımız da organize etmemiz gerekenler bir yana kimi zaman aynı anda defileye hazırlanıp, danışmanlık verdiğim koleksiyonları, takı koleksiyonumu hazırlamak için koşturuyorum. Coca-Cola Energy eminim bu zamanlar için bana çok yardımcı olacak. Çalışmamızda “İçindeki güç, senin enerjin! Yanına içindeki enerjini daha yukarıya taşıyacak destekleri al ve devam et! Hep yaptın, hep yapacaksın! demek istedik.”

 

Büşra Develi & Murathan Özbek - Video çalışması

Büşra Develi & Murathan Özbek : “Yaşamı var eden güç hem maddi hem manevi. Dönüşümün, değişimin, yolculuğun temeli. Biz sanatçılar hikayeler anlatmak için yola çıkarız. İçsel dünyamızla dış dünya arasında sağlam köprüler yaratmaya çalışırız. Bilinçle bilinçdışı daima etkileşir. Bilinçle enerjiye uzandığımız gibi, bilinçdışı enerji de bizi yönlendirir. Enerjinin içimizdeki akışı, anlamı ararken ve onu ifade etmeye çalışırken gösterdiğimiz çabayı sonuçlandırır.”

 

@doramagazin

İnstagram'da takip edin