28.5c İzmir
23 Eylül 2021, Perşembe
Reklam Reklam

Denizden Ne Çıksa Yerim. Diyenlere Balıkçı Hüseyin Ustayla Eşsiz Menüsüne Dair Lezzet Dolu Bir Röportaj

Denizden Ne Çıksa Yerim. Diyenlere Balıkçı Hüseyin  Ustayla Eşsiz Menüsüne Dair  Lezzet Dolu Bir Röportaj

Balıkçı Hüseyin Usta’nın yolculuğu nasıl başladı?

Balıkçı Hüseyin Usta, 1985 yılında mesleğe başlamış, çıraklıktan ustalığa Restoran işletmesinin her basamağında azimle çalışarak kendisini yetiştirmiştir. 1985 yılından bugüne kadar işini hep severek yapmış olması bu yolculuğun başlamasına vesile oldu diyebiliriz. Ardından 2010 yılında Bornova Forum girişinde bütün tecrübelerini toparladığı mekanının kapılarını balık severlerin beğenisine sunmuş, kısa sürede balık restoran işletmeciliğinde belli bir isim yapmıştır.

Menülerinizde hangi ürünler bulunuyor?

Balıkçı Hüseyin Usta’nın menüsünde mevsime göre pek çok çeşit bulunmaktadır. Çok çeşitli balık, ara sıcak ve mezeleriyle birlikte kabuklu deniz ürünleri ön plana çıkmaktadır. Deniz ürünleri seven müşterilerimiz için menülerimiz özenle hazırlanmaktadır.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında ne gibi önlemler alıyorsunuz?

Koronavirüs salgınıyla mücadelede tüm önlemleri almış olup tüm personelimizin aşılanması tamamlanmıştır. Mekân temizliği uzun süre etkili dezenfektanlar ile taviz vermeden yapılmaktadır. Koronavirüs önlemleri haricinde de hijyen ve temizlik kurallarına son derece dikkat etmekteyiz. Müşterilerimize gönül rahatlığıyla kapılarımızı açıyoruz.

Müşterileriniz sizce neden sizi tercih etmeliler?

İşimizi severek yapıyoruz. İşin ehli ustalarımızın hünerli ellerinden deniz ürünleri tutkunlarının beğenisine sunuyoruz. Ayrıca mekanımızda grup ve iş toplantılarını gerçekleştirmek isteyen müşterilerimiz için de özel bir toplantı salonumuz bulunuyor.

Balıkçı Hüseyin Usta’nın eşsiz lezzetlerini tatmak isteyen müşteriler size nasıl ulaşabilir?

Bizim lezzetlerimize ulaşmak isteyenlere tavsiyemiz sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeleri. Gelmek isteyen müşterilerimize adres bilgilerimizi, gelemeyenler için eşsiz lezzetlerimizin tarif videolarını paylaşıyoruz.


@doramagazin

İnstagram'da takip edin