28.5c İzmir
6 Mayıs 2021, Perşembe
Son Haberler:
Reklam Reklam

En organik davet gerçekleşti!

En organik davet gerçekleşti!

Türkiye’de her geçen gün bilinirliği artan İngiltere’nin ödüllü tamamen organik markası The Organic Pharmacy, geçtiğimiz gün Raffles Spa’da kozmetikte devrim yaratacak içerikleri serum serisini tanıttı.

 

Davete cemiyetten Suzan Toplusoy, Nuran Erçil, Sema Demiral, Filiz Bulutçu, İdil Lüleci, Beste Yurttaş, Ayşegül Kodal, Sibel Kerimoğlu, Dilara Koçak, Meltem Demir, İdil Atakol, Begüm Karamahmutoğlu, Fulya Gündoğdu gibi değerli isimler katıldı.

 

The Organic Pharmacy’den devrim niteliğinde serumlar

 

5 kıtada 28 ülkede yarattığı organik güzellik ürünlerini alıcısıyla buluşturan The Organic Pharmacy, Raffles Spa’da gerçekleştirdiği davetle birbirinden özel ürünlerini davetlilerle buluşturdu.

 

Dünyanın dört bir yanından organik çiftliklerden aldığı ürünleri işleyerek en doğal özleri ortaya çıkaran The Organic Pharmacy Raffles Spa’da Türkiye’deki 5.yılını kutlarken yeni ürünlerini de tanıttı.

 

Güzelliğin sırrının doğadan geçtiğini savunan marka 2002 yılından bu yana Kim KardashianMadonnaJessica AlbaVictoria BeckhamAngelina Jolie, gibi dünya starlarının tercihi olmaya devam ediyor.

 

Bu yıl Türkiye’deki 5.yılını kutlayan The Organic Pharmacy gençlik ve güzelliğin önemli yapı taşlarından olan yeni cilt bakım serumunu tanıttı. Cilt sorunlarına 4 farklı içerikli çözüm sunan The Organic Pharmacy’nin sunduğu bu mucizevi çözümleri The Organic Pharmacy uluslararası eğitim müdürü Adam Kielbasa;

 

Cildi aydınlatan Four Acid Peel, sıkılık, aydınlık ve kırışıklık karşıtı bakım sağlayan Stabilised Vitamin C Serum, yaşlanma karşıtı bakım sağlayan gece Retinol Night Serum ve hyaluronik asit içerikli nemlendirici cilt bakım serumu Hyaluronic Acid Serum ile herkese sundukları doğal çözümü anlattı.

 

Sağlık ve güzelliğin anlatıldığı İngilizce sunumlarda moderatörlüğünü de Özlem Avcıoğlu’nun üstlendiği davette The Organic Pharmacy’nin dünden bugüne sektöründe nasıl öne çıkan bir marka olduğuna, ürünleri oluşturma aşamasına ve özüne inildi.

 

The Organic Pharmacy Hakkında:

The Organic Pharmacy; ihtiyacınız olan her bir bakım için ürünler geliştirerek sizin için en iyisini sunmaya çalışır.

The Organic Pharmacy 2002 yılından bu yana faaliyet gösteren fitofarmasötikler (Bitkiler & homeopati), yüksek teknoloji doğal cilt bakımı ve tedavileri konusunda uzmanlaşmış bir İngiliz dermokozmetik şirketidir. En iyi organik içerikler ve kaliteli hizmet ilkelerini benimseyen marka, uzmanlarıyla birlikte yaptığı çalışmalar ile kişisel cilt sağlığı ve bakımı konusunda sektörünün öncü markası olmayı başarmıştır. 5 kıtada anne-bebek, makyaj, cilt bakımı, kişisel bakım ürünleri olmak üzere birçok segmentte meraklılarına ürünler sunuyor. The Organic Pharmacy ürünleri yapay renklendiriciler, kokular, petrokimyasallar ve koruyucu maddeler içermez. Şirket, hayvanlar üzerinde test yapmıyor çevreye ve adil ticarete saygı duymaya inanıyor. Ürünler Türkiye’de Raffles Spa’da ve seçili eczane ve sitelerde bulunabiliyor.

 

Ödüller

 

Psychologies Beauty & Wellness Edit 2017 / Best Natural Scent

Organic Glam Rose Oud Eau de Parfum

Instyle 2015 / Best Beauty Buy

Positive Beauty Awards 2014 / Best Organic Skincare

Red Magazine 2014 / Most effective sunscreen

Beauty Bible 2014 / Green Beauty Bible Award - Resculpting Body Gel,Self Tan, OG Nail Polish

In Style 2014 / Best Natural Brigtening Facial

In Style 2014 / Best Eco/Organic Brand

Bazaar Beauty Hot 100 2012 / Best Natural Brigtening Facial Anti-Ageing Profile Facial

Organic Beauty Talk 2011 / Best Natural Liquid FoundationOrganic Glam Luminous Antioxidant Foundation

Sublime Magazine 2011 / Best Natural Luxury Cosmetics

Beauty Bible 2010 / Green Beauty Bible Award

In Style 2010 / Best Eco/Organic Brand

In Style 2009 / Best Eco/Organic Brand

CEW UK 2008 / Beauty Insiders' ChoiceCarrot Butter Cleanser

Marie Claire 2008 / Prix D'excellence

@doramagazin

İnstagram'da takip edin