28.5c İzmir
6 Mayıs 2021, Perşembe
Son Haberler:
Reklam Reklam

Eva Botanica Beauty Klinik

Eva Botanica Beauty Klinik

Sonbahar Sezonunun Trend Cilt Bakım Uygulamalarını

Cemiyet Dünyasından Seçkin Davetlilerin Katılımıyla Tanıttı

 

Kusursuz bir cilde ulaşmak için cilt bakımı alanındaki son bilimsel gelişmelerin, ileri teknolojinin ve doğal bileşenlerinin gücünün bir sentezi olarak öne çıkan Eva Botanica Beauty Klinik, Cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin katılımıyla Sonbahar Sezonunun trend bakım uygulamalarını tanıttı.

Siren Ertan Kayalar, Işıl Reçber, Begüm Özer, Nazlı Sert, Meral Yazıcı, Neşe Gönül, Gülay Kamaz, Reyhan İpekel, Asuman Tokgöz, Berrin Ak, Didem Bağrıaçık, Elif Eren, Hande Sezer Pekcan, Meltem Tahrancı, Sedefhan Oğuz, Elif Eren, Serap Sarı, Elif Yücel, Demet Ozaner, Hülya Beyaz, Dilara Aka, Yöntem Sunar Uçkun, Esra Soydan, Sibil Mert başta olmak üzere cemiyet dünyasının önde gelen isimlerinin katılımıyla gerçekleşen özel davette Eva Botanica Beauty Klinik Kurucusu Dermatolog Doktor Julia Işık, yaz mevsimi sonrasında yapılması gereken bakım ritüelleri, sonbahar sezonunda öne çıkan cilt bakım uygulamalarını, 2020’nin cilt bakım trendlerini anlatırken misafirlerine özel olarak cilt analizi gerçekleştirdi.

“Cildiniz Sonbahar’a Hazır Mı?”

 

Emaar Square’de hizmet vermeye başlayan Eva Botanica Beauty Klinik’in özel davetinde davetlilere bilgi veren Kurucu & Dermatolog Doktor Julia Işık, ‘’Cildiniz değerlidir, Kıymetini Bilin! Cildinize önem verme zamanı geldi’’ diyerek, kişiye özel cilt teşhisi ile doğal ve sağlıklı güzelleşmeyi odak noktalarına aldıklarını söyledi.

Dermatolog Doktor Julia Işık; Fransa’da 40 yılı aşan bir tecrübe ile ortaya çıkarılan Biologique Recherche ürünlerinin, kimyasal bileşenlerinden arındırılmış, tek seansta cilde ihtiyaç duyduğu bakımların tümünü sığdırabilen uygulamalar bütününü sağladığına dikkat çekti.

Işık; “Eva Botanica Beauty Klinik olarak en önem verdiğimiz konu, doğal içerikli ürünler ile kusursuz bir etki yaratmak. Cilt, gerçekten ihtiyacı olan ürünler ve işlemler ile tedavi edilirse çok kısa sürede sonuç almak mümkün. Burada kişiye özel teşhisin ardından kişinin ihtiyacını analiz ediyoruz. Tedavi sürecinde cildi hırpalayan agresif yöntemleri uygulamayı tercih etmiyoruz. Cildin problemine yönelik direkt çözümler belirleyerek kısa sürede gözle görülür sonuçlar elde edecek şekilde etki eden Biologique Recherche ürünlerini kullanarak bakım kürleri uyguluyoruz. Biologique Recherche’ün yüksek kaliteli doğal ürünleri ile aynı zamanda yüksek etki düzeyine sahip eşsiz cihazlarını kullanarak profesyonel kadromuzla tüm misafirlerimizin buradan mutlu ayrılmasını sağlıyoruz” dedi.

@doramagazin

İnstagram'da takip edin