28.5c İzmir
6 Mayıs 2021, Perşembe
Son Haberler:
Reklam Reklam

GIZIA’NIN ŞEHİRLİ KADINLARI

GIZIA’NIN ŞEHİRLİ KADINLARI

 

 

 

 

Sonbahar kış kolesiyonunu şehir kadınlarına atfeden GIZIA, değişen çizgisi, şehir hayatının farklı saatlerine uyan kombinleriyle, yeni sezonu şehrin ve koleksiyonun gerçek yüzleri ile karşılıyor. GIZIA bu sezon stilini konuşturan şehir kadınlarını lüks, elegan ve sıradışı bir koleksiyonla buluşturuyor. 70’li yılların aristokrat tarzından, şehirli kadının güçlü karakterinden ve parlak renklerden ilham alan koleksiyon, hayatın her anında lüksü tercih eden, fark yaratmayı seven ve rahatlığından ödün vermeden şık olmak isteyen modern kadınlara hitap ediyor. Feminen formların dikkat çektiği parçalar, güçlü renk ve zengin dokularıyla kışa özgü sofistike bir şıklık sunuyor.

 

 

300 parçadan oluşan koleksiyonda, kaşmir, ipek şifon parlak kumaşlar, soyut desenli ve çizgili jakarlar, üç boyutlu, parıltılı, dokulu, kristal ve metal boncuklardan işlemeler göz kamaştırıyor. Metalik parlak trikolar, ipek viskon bluz ve elbiseler, krep gece elbiseleri ve maksülen kesimli şık ikili takımlar ön plana çıkıyor. Uzun kaşmir, yün palto ve mantolar klasik GIZIA şıklığını gözler önüne seriyor.

 

 

Zengin kahve tonları, koyu yeşil, mürdüm, lacivert, safran, pudra, bej, kırmızı ve siyah renkler, koleksiyona kış soğuğunu hafifleten tonlarda sıcaklık katıyor. Güçlü kombinleri koleksiyonun DNA’sına uygun detaylar taşıyan %100 deri, kumaş çanta ve ayakkabılar tamamlıyor.

 

 

Şehir kadınları, Nihat Odabaşı’nın objektifinden renklerle yansıyor.

GIZIA sonbahar kış koleksiyonu kampanya çekimi, Nihat Odabaşı’nın objektifinden farklı yaş ve mesleklerde koleksiyona ilham kaynagi olan şehirli kadınların hikayelerini anlatıyor. Nihat Odabaşı’nın objektifine poz veren Yazar Joan Kim Erkan, Görsel İletişim Tasarımcısı Hande Öztürk, Moda Tasarımcısı Benan Bal, Oyuncu- Model Göksun Cam, Model Patrycja Marciniak, Tasarımcı Charlotte Hegewald zaman zaman yorulup uzaklaşsalar bile şehir tutkularından vazgeçmeyen kadınların hayatlarının ritmini yansıtıyor. Günün her saatine şıklığı ve stili ile fark yaratan şehir kadınları, rahatından da ödün vermiyor. Hangi yaştan ve hangi şehirden olursa olsun. Tıpkı GIZIA gibi…

@doramagazin

İnstagram'da takip edin