28.5c İzmir
11 Mayıs 2021, Salı
Son Haberler:
Reklam Reklam

GUESS JEANS SONBAHAR-KIŞ 19 KOLEKSİYONUNU SUNAR !

GUESS JEANS SONBAHAR-KIŞ 19 KOLEKSİYONUNU SUNAR !

KADIN KOLEKSİYONU

 

 LA Guessers

 

Modern Amerikan kolej esintileri ve okullu retro-spor tarzına kadınsı ve kullanışlı parçalarla birlikte şehir çekiciliği ve kibar bir Western esintisi ekleniyor. İkonik leopar ve kareli desenler sert klasik görünümlerle cesurca oynayarak kombin edilmiş. Parlak dokunuşlar eklenerek çok yönlü sokak görünümlerine ironik bir eşleştirme oluşturuyor. Siyah ve çivit mavisi bitişli denimler cilalanmış gümüş materyaller ve bandanalarla süslenirken, kabartmalar zamansız seksi bir stil oluşturuyor. Aynı zamanda, en çok satılan ve sürdürülebilir Guess Eco Push Up denimlerse yine kalıcı olarak karşımızda.

 

Moskova Heyecanı

 

Şehir görünümü Rus büyüleyici yeteneğiyle birleşiyor. Tamamı askeriye esintili ve pirinç detaylar, seksi bir tavırla şehre inmeye hazırlanıyor. Zamansız askeri tema desenlerle, lüks kumaşlar ve spor giyimden ilham alan çarpışan renk paletleri ile cesurca bir araya geliyor. Sokak kraliçeleri sallanan detaylar, prenses tavırlar, elegant kesimler ve keskin parçalarla birlikte şehri yönetiyor. Denimde deri kaplama, yıkanan ve eskitilmiş grafiti ve yeniden stil edilmiş seçkin İtalyan kumaşları siyah renk paleti ile işlenmiş ve şekil veren denimler Moskova hayalleriyle mükemmel bir uyum içinde kombin edilmiştir.

 

                                                                                           

Göz Kamaştıran Jet Sosyete

 

Bu festival sezonu cesur ve seksi stiller parlıyor! Yıpranmış etkili dikim tarzı, baş döndürücü çizgisiyle retro tarzdan ilham alan kesimler yaratıyor. Çağdaş ve özgün bir tarz ile zengin tondaki pembeler, göz kamaştırıcı kış mavileri ve siyah beyazdan oluşan renk yelpazesinde bir araya geliyor. İşlemeli süslemeler ve yapay elmas, rahat skinny jeanlerle bir araya gelerek suni kürkler ve kalın kazakları harmonize eden mücevherden esinlenilmiş parçalarla göz kamaştırıyor. Sıcak dokunuşlu denim, soğuk aylarda yüksek kaliteli ve lüks yaşam tarzına katmanlı şık bir görünüm sağlıyor. Karşı konulmaz çekicilikte jeanler, feminen tarz için paha biçilmez olmaya hazır!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ERKEK KOLEKSİYONU

 

Donanma Üniforması

Tümüyle Amerikan ikonik unsurlar, denizden esinlenilen bu koleksiyonda hayat buluyor. Üniforma ilhamını, öz güveni yansıtan GUESS logoları ve muhteşem haki, koyu kırmızı ve deniz mavisinden oluşan bir renk paleti karşılıyor, kolej tarzı süveterler ve okul tipi ceketler ile kombinlenerek Amerikan bayrağını dalgalandırıyor. Denim, eşsiz GUESS karakteri dokunuşuyla klasik bir maskülen görünüm elde etme hedefiyle ipuçlarını denizci üniformaları ve donanma giysilerinden alan kesimlerle derin indigo ve ultra mavi tonlarda temiz bir görünüme bürünüyor.

 

 

Kool Moskova

Bu sonbahar-kış sezonunda, sokak tarzı buzlu Moskova'ya seyahat ederek spor kazaklar ve askeri stilden ilham alan kesimlerin yanı sıra kalın trikolar ve sıcak tutan ceketleri beraberinde getiriyor. Rusça harfler ve baş döndürücü GUESS logoları hatları açığa çıkaran bu koleksiyonun görünümünü tamamlarken, Checkmania, modası geçmeyen kamuflaj desenli giysilere yönelerek bayrağı devralıyor. Denim, kentsel havayı yansıtan vintage parçalar ve soğuk mevsimi karşılamaya hazır atletik ve sportif detaylar ile 90'lı yılların atmosferini çağrıştırıyor.

 

Özel Üyeler

Lüks kumaşların goldenboy tarzı ile buluştuğu ve GUESS erkeğine yakışan krallara layık kesimlerin yer aldığı özel bir kulübün seçkin dünyasına hoş geldiniz. Metalik ve altın kaplamalar koleksiyonun ışıltısını yansıtırken, etnik çiçek baskıları, vintage etiketler ve öz güveni yansıtan GUESS baskıları ikonik siyah-beyaz, erik rengi, çöl kahverengisi, asfalt ve deniz mavisi renklerdeki özel tasarımları tamamlıyor. Kaplamalı denim kumaşlar, parlak altın kaplama ve üyelere özel keskin stille tamamlanmış modaya uygun görünümü ustalıkla sunuyor.

 

 

 

@doramagazin

İnstagram'da takip edin