28.5c İzmir
11 Mayıs 2021, Salı
Son Haberler:
Reklam Reklam

Güzellik ve bakımını düşünenlerin yeni adresi: MCAN ünlülerin katılımıyla kapılarını açtı.

Güzellik ve bakımını düşünenlerin yeni adresi: MCAN ünlülerin katılımıyla kapılarını açtı.

Plastik cerrahi ve saç ekimi uygulamalarında yurt dışı hasta potansiyeli ile yıllardır Türkiye’nin bir numaralı markası olan MCAN Health, birçok ünlü ismi katılımıyla yeni kliniğinin açılışını yaptı. Davete; Petek Ertüre, Arzu Kunt, Hakan Akkaya, Fatih Ürek, N.Berrin Ak, Serap Sarı, Aslan Kemal Gülman gibi önemli isimler katıldı.

 

 

Türkiye’nin sağlık turizminde bir numaralı markası olan MCAN Health, şimdi de medikal estetik uygulamalarda ‘Ben de varım’ diyerek yeni kliniğini Levent’te açtı. MCAN Health uzman kadrosu, yılların tecrübesi ve son teknoloji ekipmanlarla açtığı yeni kliniğinde sektöre yeni bir soluk getirecek.

Medikal estetik, saç ekimi, koruyucu estetik uygulamaları ile sektöre hızlı ve iddialı bir giriş yapan MCAN Polikliniği, Levent’de “ulaşılabilir lüks” konsepti ile hizmet vermeye başladı.

MCAN’de yaptırabileceğiniz onlarca farklı uygulama var. İster botoks, dolgu, somon DNA, Kleopatra aşısı gibi ameliyatsız yüz uygulamaları isterseniz el estetiği, terleme için botoks gibi vücut uygulamaları, akapunktur ile sigarayı bırakma, kilo verme tedavileri, ağrı yönetimi, ozon terapi ile bağışıklık sistemini güçlendirme ve saç ekimi diğer tedaviler arasında. Tabii bunlar ilk akla gelenler ve son dönem en çok tercih edilen yöntemler.

Hastaların istek ve ihtiyaçlarının modern teknik ve teknolojilerle karşılandığı klinikte hedef insan mutluluğuna katkıda bulunmak. Bu da doğru uzman kadrosu, güvenilir, ulaşılabilir, yüksek kaliteli sağlık hizmeti vererek sağlanıyor.

Siz de yeni sezona yenilenerek girmek, aynadaki görüntünüzden daha da memnun olmak istiyorsanız MCAN Polikliniğine uğrayın, kişiye özel değişimin dokunuşlarını yakından yaşayın.

 


 

 

@doramagazin

İnstagram'da takip edin