28.5c İzmir
11 Mayıs 2021, Salı
Son Haberler:
Reklam Reklam

HEMINGTON SUMMER CHRONICLES

HEMINGTON SUMMER CHRONICLES

İlkbahar Yaz 2020 Koleksiyonu Fashion Week’de Tanıttı

 

Hemington, 2020 İlkbahar-Yaz Summer Chronicles koleksiyonunu
Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul kapsamında, 10 Ekim Perşembe günüZorlu PSM’de gerçekleştirdiği defile ile moda dünyası bir araya getirdi.

 

Yaz aylarında Fas’a yapılan yolcuklardan ilham alan Hemington Chronicles koleksiyonunun etkileyici defilesine aralarında Irmak Ünal, Buse Terim, Bahçekapılı, Volkan Bahçekapılı, Nilperi Şahinkaya, Emre Yusufi, Berkay Şahin, Özlem Şahin, Burcu Binici, Yağmur Ün, Yiğit Dikmen gibi isimlerin bulunduğu moda, tasarım, sanat, cemiyet hayatından çok sayıda davetli katıldı.

 

 

HEMINGTON ‘SUMMER CHRONICLES’ İlkbahar Yaz 2020 Hakkında;

Koleksiyon zarif çizgiler, şık detaylar, doğal kumaşlar, ustalıkla işlenen tasarımlar ve renk kombinasyonlarıyla, ilkbahar yaz sezonunda erkeklere iddialı öneriler sunuyor.

Mısır’ın bereketli ve kadim topraklarında yetişen dünyanın en kıymetli ham maddelerinden Giza pamuğunun yoğun olarak kullanıldığı koleksiyonda; kruvaze ceketler, özel detaylara sahip pantolonlar, eşsiz desenlerle tasarlanan emprime ve nakışlı tshirtler, casual şıklık sunan keten ve pima pamuk gömlekler , yazlık ipek trikolar ve giza pamuk trikolar, gözalıcı renklere sahip deniz şortları koleksiyonunun öne çıkan parçaları arasında yer alıyor. Kendi iplik ve kumaş seçkisini ortaya koyan Hemington 2020 İlkbahar-Yaz Summer Chronicles koleksiyonu dört ana temadan oluşuyor.

 

@doramagazin

İnstagram'da takip edin