28.5c İzmir
23 Eylül 2021, Perşembe
Reklam Reklam

HOLLYWOOD

HOLLYWOOD

Merhaba önce sizi tanımak isteriz.Biraz kendinizden bahseder misiniz?

Merhabalar, ben Yasin Demirkıran 21 Ekim 1988 Elazığ doğumluyum. Türkiye’nin birçok şehrinde eğitim ve iş anlamında çalışmalarda ve projelerde bulundum. İş seyahatlerimin sonucunda kendimi en iyi hissettiğim İzmir şehrine yerleşmeye karar verdim. Birçok yatırımımı bu bölgeye yönlendirdim çünkü isteklerimi bu şehir fazlasıyla karşılıyor. Alsancağın en gözde yerinde güzellik merkezim ve içerisindeki kafe faaliyetlerimiz hali hazırda devam etmekte olan salonumuzu en iyi markalar içerisine görmek en büyük hedefimiz.

Adını sıklıkla duyduğumuz ve müdavimi olduğumuz marklarınızı birde sizden dinleyelim?

Şuanda DEMİRKIRAN Grup A.Ş. ve Hollywood Güzellik İzmir markalarım hali hazırda çalışmalarına devam etmekte. Özellikle Hollywood markam izmir Alsancakta birçok ünlü ismi ve iş insanını ağırlamaya devam edmekte. Kadınlar güzelliğinden asla ödün vermiyorlar. Bizlerde onlar için sürekli olarak yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek hizmetlerine sunuyoruz. DEMİRKIRAN Grup A.Ş. ise Erzurum, Elazığ, Konya şehirlerinde okul yapımı, tünel ve yol çalışmaları olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Eğitiminiz hakkında bizleri biraz bilgilendirir misiniz?

Son olarak Katip Çelebi Üniversite MBA( Master Business Adminstration) yüksek lisans eğitimimi tamamladım. Tüm dünyada geçerliliği büyük önem arz eden ‘’Toplumsal hayatta ikna edici iletişim’’ üzerine tez yazdım. Daha öncede bahsettiğim gibi Güzellik, İnşaat ve İtalyan kahvesi üzerinde yatırımlarıma devam ediyorum. Kadına yapılan yatırım büyük önem arz ettiğinden Hollywood Kuaför ve Güzellik Merkezini kurdum aynı zamanda Hollywood isminin patentini alarak kafe üzerine faaliyetlerimiz devam etmekte. Aile şirketimiz ise Doğu Anadolu bölgesinde tünel ve yol çalışmaları olarak İnşaat Sektöründe devam ediyor.

Hollywood Güzellik olarak neler yapıyorsunuz?

Salonumuz 4 yıla yakın süredir ALSANCAK bölgesinde İZMİR’İN EN KALİTELİ Salonları arasında gösterilmektedir. KUAFÖR Bölümümüz unisex olarak kişiye özel kesim ve renklendirmede favori gösterilmekte, bir diğer büyük başarımız çok önemli bir konu olan KALICI MAKYAJ uygulamaları MİCROBLADİNG kıl tekniği kaş yapımı, DUDAK REKLENDİRME işlemi ve EYELİNER, aynı zamanda ipek kirpik, protez tırnak, kalıcı oje ve kirpik liftingi faaliyetlerini sürdürmekteyiz. HİZMET SEKTÖRÜNDE en önemli şey ise iyi bir LİDER koordinasyonunda başarılı bir EKİP OLUŞTURABİLMEKTE geri dönüşlerden şuana kadar bunu başarabildiğimiz tarafımıza iletilmektedir. Bir kez de sizlerin aracılığıyla bizi yalnız bırakmadığınız için ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ İZMİR.

Şuanda çok bahsetmek istemiyorsunuz ama İzmirin önde gelen ailelerin bireylerine ve çocuklarına vermiş olduğunuz eğitimlerden biraz bahsetmek ister misiniz?

Biliyorsunuz ki eski bir Özel Kuvvetler personeliyim. Birçok kurtarma görevinde bulundum asker olduğum zamanlarda, sağlık sebebiyle malulen emekli oldum. Ve almış olduğum eğitimleri çiftlere ve çocuklarına özel olarak silah kullanma, serbest paraşüt, scuba dalış ve kayak eğitimleri veriyorum. Başarının sırrı extreme sporlarlarla kazandığımız öz güvenden geliyor. Herkesin hayatında kesinlikle spor müzik ve kitap olmalı. Sağlıklı bir birey olmak gerçekten spor ve eğitimle bütünleşiyor.

Kendinizi 3 kelimeyle anlatın desek?

Sağlığım el verdiği sürece ÇOK ÇALIŞACAĞIM, gelecek nesilleri ÖRNEK BİREY olmaya, insanlara YARDIM etmeye devam edeceğim. Herkese çok teşekkürler.

@doramagazin

İnstagram'da takip edin