28.5c İzmir
11 Mayıs 2021, Salı
Son Haberler:
Reklam Reklam

Joker Ön Gösterimine Ünlü Akını

Joker  Ön Gösterimine Ünlü Akını

Heyecanla beklenen “Joker” filminin Cinemaximum Zorlu’da gerçekleştirilen özel gösterimi Burcu Esmersoy, Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Demet Özdemir, Serkan Altunorak, Damla Sönmez, Ushan Çakır, Serkan Keskin, Onur Saylak, Ekin Koç ve Cansel Elçin gibi ünlü isimleri buluşturdu. Filmin öncesinde misafirler Joker ile ilgili soruların yer aldığı yarışmayla ilginç anlar yaşadı.

 

Sinema tutkunlarının uzun süredir merakla beklediği Joker filminin ön gösterimi 2 Ekim Çarşamba günü Cinemaximum Zorlu’da yapıldı. Deniz Tokgöz hostluğunda gerçekleşen ön gösterime Burcu Esmersoy, Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Demet Özdemir, Serkan Altunorak, Damla Sönmez, Ushan Çakır, Serkan Keskin, Onur Saylak, Hakan Kurtaş, Ekin Koç, Cansel Elçin, Zeynep Tuğçe Bayat, Utku Ateş, Beril Kayar, Meriç Aral, Leyla Feray, Murat Eken, Nilperi Şahinkaya, Pınar Deniz, Berk Cankat, Sercan Badur, Türkü Turan, Nil Keser, Aytaç Şaşmaz, Ahsen Eroğlu, Ece Çeşmioğlu ve Tuğçe Altuğ gibi ünlü isimlerde katıldı. Warner Bros Türkiye ve Cinemaximum sosyal medya hesaplarından yapılan yarışmayı kazananlar da 4 Ekim’de vizyona girecek Joker’i herkesten önce izleme fırsatını yakaladı. Film gösterimi öncesinde misafirler, Joker ile ilgili Deniz Tokgöz’ün hazırladığı sorulardan oluşan ilginç bir oyuna da katıldı.

 

Joaquin Phoenix'in başrolünde olduğu Joker, başarısız bir komedyen olan Arthur Fleck'in, giderek topluma daha da aykırılaşarak tekinsiz sulara yelken açmasıyla Joker karakterine dönüşümünü konu ediniyor.

 

CGV Mars Entertainment Group Hakkında:

2016 yılında CJ Güney Kore’nin en büyük multiplex sinema zinciri bünyesine katılan CGV Mars Entertainment Group, Türkiye’de sinema izleyicisine üstün hizmet kalitesiyle sinema keyfi sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir. 4DX, Starium, ScreenX, IMAX gibi gibi ileri düzey film teknolojilerini Türkiye ile ilk buluşturan şirket olan CGV Mars Entertainment Group, konforlu, özelleştirilmiş koltuklarının yer aldığı Gold Class ve Tempur salonları ile de farkını ortaya koymaktadır. Cinemaximum salonları ile dünya standartlarındaki teknolojiyi; konfor, ergonomi ve üstün hizmet anlayışı ile birleştiren CGV Mars Entertainment Group, sunduğu avantajlı kampanyalar ve CGV Cinema Club ile sinema keyfini herkesle buluşturmayı hedeflemektedir. CGV Mars Entertainment Group Türkiye genelinde 909 salonu ve 122.316 koltuk sayısı ile Türk filmseverlere hizmet sunmaktadır.

@doramagazin

İnstagram'da takip edin