28.5c İzmir
4 Aralık 2021, Cumartesi
Reklam Reklam

KIKO MILANO POP REVOLUTION KOLEKSİYONU: TEKNO-RENK RUHU

KIKO MILANO POP REVOLUTION KOLEKSİYONU: TEKNO-RENK RUHU

Retro renklere modern dokunuş

 

KIKO Milano’nun yeni koleksiyonu Pop Revolution, 70’li yılların retro renk ve dokularına modern bir yorum getirerek eğlenceli, pozitif ve hayat dolu bir ışıltı kazanmanızı sağlıyor.

 

Sıra dışı renk paletleri ve dikkat çekici resimsel çizgiler, günümüzün yenilikçi doku ve formülleri ile yeniden yorumlanarak ikonik vintage tarzında yeniden hayat buldu. Parlak mavi ve ahududu pembesi ile çizgilerin dışına çıkma zamanı. Eğlenceye hazır mısınız?

 

Işıldayan bir cilt

Pop Revolution, sade mükemmelliği yansıtan doğal parlaklığa sahip bir cilt için geliştirildi. Koleksiyonun “blender kit” süngeri ile cilde uygulanan “Blurring Primer” yüzdeki kusurları minimize ederek, pürüzsüz ve eşit renk tonlarında bir cilde kavuşmanızı sağlar. Teninize uyan KIKO fondöteni uyguladıktan sonra çenenize, elmacık kemiklerinize ve şakaklarınıza 2'si 1 arada bronzlaştırıcı ve aydınlatıcıyı uygulayarak yüz hatlarınızı belirginleştirebilirsiniz. Göz kamaştırıcı parlaklık için alın, çene, burun ve elmacık kemikleri gibi yüzünüzün çıkıntılı noktalarına “Highlighter To Go” aydınlatıcıyı parmak uçlarınızla uygulayın. Gün boyu rengini kaybetmeyecek, kadifemsi mat yapıdaki “Blush To Go” allık ile elmacık kemiklerinizin hemen altını renklendirerek yetmişlerin tarzını yakalayabilirsiniz. Romantik pembeler veya derin, koyu tonlar arasında dilediğiniz allıklar yüzünüzün şeklini belirginleştirmenizi destekler.

 

Çarpıcı gözler

Micellar Temizleme Mendilleri, göz çevrenizi nazikçe silip temizleyerek makyajınız için adeta kusursuz bir tuval oluşturmanıza izin verir. Tamamen size özel, sıra dışı bir görünüm için etkileyici renkler kullanarak gözlerinizi makyajınızın odak noktası haline getirmeniz mümkün. Eyeshadow Palette’teki ışıltılı altın ve kızıl kahve tonlarını kullanarak gözlerinizi renklendirin. İki Uçlu Göz Fırçası ile açık tonları göz kapağınızın katlanma bölgesinden göz çukuruna kadar karıştırarak uygulayıp rengin tüm gözünüzü çevrelemesini sağlayabilirsiniz. Eyeshadow Palette’teki koyu renkleri fırçanın ince ucuyla kirpik diplerinize ve gözünüzün altına uygulayın. Bu sayede metalik partiküller ışığı yakalayarak gözlerinize derinlik katacaktır.

 

Gözlerinize derinlik ve keskinliği “Eyeliner & Kajal” ile katabilirsiniz. 2’si 1 arada ucu kullanarak iki rengi kolayca tonlayabilir veya yoğun bitişli göz kalemini seçip gözünüze daha yumuşak ve kontrollü bir çizgi çekebilirsiniz. Mürekkep etkili “Black Eye Marker” ise daha keskin ve resimsel bir göz makyajı yapmanıza yardımcı olur. Yüzünüzü çerçeveleyen doğal bir etki için açık, kırmızı ve kahverengi ton seçenekleri bulunan “Eyebrow Marker” ile kaşlarınızı öne çıkarabilirsiniz.

 

Dikkat çeken dudaklar

“Lip Stylo” dudaklarınızı parlak ve şeffaf renklerle canlandırmanıza yardımcı olur. Tek kat uygulamada, dudaklarınızın üzerinde kayan kremsi yapıdaki saten mat formülüyle saniyeler içinde daha dolgun dudaklara kavuşturur. Dudak çizgilerinizi belirginleştirirken gerçek bir vintage etkisi için derin ve yumuşak kahverengi tonlarını, çarpıcı bir görünüş içinse parlak fuşya ve mercan tonlarını seçebilirsiniz. Rengi daha da güçlendirmek için üst dudağınızın orta kısmına 3 boyutlu inci parlaklığı katacak olan dudak parlatıcısı uygulayabilirsiniz.

 

Son rötuş

Eğlenceli renklerle yarattığınız bu muhteşem tarzı, tırnaklarınızdaki yoğun gökkuşağı renkleriyle tamamlayın. Tırnaklarınızı besleyen formülüyle onların doğal güzelliğini koruyan tırnak iyileştirme bazını uygulayarak başlayın. Koruyucu ve besleyici 5'li Vitamin Kompleksi ile bitkisel özler barındıran baz, renkli oje sürmeden önce tırnaklarınızı canlandıran ve parlatan mükemmel bir adımdır. Tırnak bazınızı sürdükten sonra canlı renkte bir Nail Lacquer'ı iki kat sürerek son derece parlak tırnaklarınızla tarzınızı ortaya koyun.

 

Her detay tamamlandığına göre artık renklerinizi dünyaya gösterme vakti. Nerede olursanız olun makyajınızı kolayca tazelemek için Lip Stylo, Blush To Go ve Eyeshadow Pallette’inizi vintage tarzdan ilham alan Pochette çantanıza koyup tüm gün yanınızda taşıyın. Makyaj rutininize eğlence katın.

 

Pop Revolution Fiyat Listesi

BLURRING PRIMER 99,99 ₺

EYELINER & KAJAL69,99 ₺

GÖZ KALEMİ 29,99 ₺

GÖZ FARI PALETİ79,99 ₺

BLUSH TO GO69,99 ₺

DUDAK PARLATICISI55,99 ₺

HIGHLIGHTER TO GO69,99 ₺

LIP STYLO69,99 ₺

KAŞ KALEMİ49,99 ₺

NAIL LACQUER25,99 ₺

EYE MARKER49,99 ₺

TIRNAK BAKIM BAZI 25,99 ₺

2’Sİ 1 ARADA BRONZER & HIGHLIGHTER99,99 ₺

MICELLAR CİLT TEMİZLEME MENDİLİ19,99 ₺

ÇİFT TARAFLI GÖZ FIRÇASI55,99 ₺

BLENDER KIT45,99 ₺

@doramagazin

İnstagram'da takip edin