28.5c İzmir
11 Mayıs 2021, Salı
Son Haberler:
Reklam Reklam

KİTVAK BULUŞMALARI YENİ KONUĞU ASLIHAN G.KAYA

KİTVAK BULUŞMALARI  YENİ KONUĞU  ASLIHAN G.KAYA

Kitvak (Kemik İliği Transplantasyon ve Onkoloji Merkezi Kurma ve Geliştirme Vakfı) “Kitvak Buluşmaları”nın dördüncüsünü, Bütünsel Beslenme Danışmanı Aslıhan G.Kaya’nın katılımıyla Kültürpark Tenis Kulüp’te gerçekleştirdi.

Kitvak Yönetim Kurulu Başkan Vekili A.İklil Ulueren, “Kitvak olarak, kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında hayırsever ve bağışçılarımızı bir araya getirerek başlattığımız, alanında uzmanlaşmış çok değerli isimler ve ilginç konuların ele alındığı  ‘Kitvak Buluşmaları’ adıyla gerçekleştirdiğimiz etkinliklerimiz büyük ilgi görmeye devam ediyor. Amacımız çocuklarımıza umut olmak, yeni gönül bağları kurmak ve Vakfımızın çalışmalarını çok sayıda insanımızla paylaşabilmektir. Aslıhan Kaya alanında çok iyi eğitim almış, nice başarılara imza atmış gençlerimizden biridir. Hepimizin hayatımız boyunca ihtiyaç duyacağı ömür boyu sürdürülebilir sağlıklı beslenme konusunda değerli bilgilerini bizlerle paylaştı. Kendisini bu etkinlikte konuk etmekten büyük onur duyduk” dedi.

İlgi gösteren tüm bağışçı ve hayırseverlere teşekkür eden Başkan Vekili Ulueren; Öncelikli olarak etkinliğin sponsoru  BORTAR Group’a desteklerini esirgemedikleri için ve Aslıhan Kaya’nın tarifi olan lezzetli ve bir o kadar sağlıklı “cup cake” leri hazırlayarak etkinliğe gösterdikleri ilgiden dolayı ROKA Mutfak’a teşekkürlerini sundu.

Keyifli sunumunun ardından kendisine yöneltilen tüm soruları içtenlikle yanıtlayan Aslıhan Kaya, “Kitvak E.Ü. Tülay Aktaş Onkoloji Hastanesi, ardından E.Ü.Kitvak Hasta ve Hasta Yakınları Konukevi ve son olarak da DEÜ Kitvak-Abdulrezzak Sancak Hasta ve Hasta Yakınları Konukevi’ni hizmete sunan çok değerli bir vakıftır. Burada olmak ve bu vesile ile kanser hastası çocuklara destekte bulunmaktan dolayı çok mutluyum. Paylaştığım bilgilerin hayatınızı değiştireceğine inanıyor ve hepinize sağlıklı günler diliyorum.” dedi.

Kitvak Buluşmaları etkinliği sonunda; Aslıhan Kaya’ya günün anısına teşekkür plaketi takdim edildi.

 

@doramagazin

İnstagram'da takip edin