28.5c İzmir
11 Mayıs 2021, Salı
Son Haberler:
Reklam Reklam

LC Waikiki Yeni Yıl Koleksiyon Tanıtımı

LC Waikiki Yeni Yıl Koleksiyon Tanıtımı

LC Waikiki, yeni yılın heyecanını ve enerjisini yansıttığı LC Waikiki ve LCW Home Yeni Yıl Koleksiyonunu Feriye’de gerçekleştirdiği lansmanda tanıttı. Davete cemiyet ve moda dünyasından birçok ünlü isim katıldı.

 

Türkiye’nin lider moda perakende markası LC Waikiki, cemiyet ve moda dünyasından birçok ünlü ismin katıldığı etkinlikte kadın, erkek, çocuk ve ev tekstili ürünlerini tanıttı. Yeni yıl konsepti ile hazırlanan ve davetliler tarafından büyük ilgi gören koleksiyonlar #mutluhediyelermutluyillar etiketi ile sosyal medyada da yoğun olarak paylaşıldı.

 

LC Waikiki yeni yılı zamansız silüetlerin ön plana çıktığı, trendleri yakından takip eden koleksiyonuyla dikkat çekti. Yeni yılın ruhuna uygun ışıltılı ve parlak bir koleksiyon sunan LC Waikiki, gold ve siyahın gücünün yanı sıra kırmızının ihtişamını da sergiledi.

 

Etkinlikte konuşma yapan LC Waikiki Kurumsal İletişim ve Reklam Müdürü Sevda Malkoç; “LC Waikiki olarak yeni yılı karşılamaya hazırlandığımız ve tatlı bir telaşın sardığı bugünlerde sevdiklerine hediye arayışında olanlar için önemli bir destinasyon olan markamızla yeni yıl ruhunu yansıtan ve büyük bir heyecanla tasarlanan ürünlerimizi bu özel buluşmada sizlerle paylaşmak istedik” dedi.

 

LC Waikiki, bugün 47 ülkede 1000’e yakın mağazasıyla her anlamda “ulaşılabilir moda” kavramına öncülük eden ve liderliğinden aldığı güçle dünyanın dört bir yanında her kesimin ihtiyaçlarına cevap veren tasarımlar sunuyor.

@doramagazin

İnstagram'da takip edin