28.5c İzmir
6 Mayıs 2021, Perşembe
Son Haberler:
Reklam Reklam

LUXURIA VE IN THE MOOD FOR LOVE ÖZEL YILBAŞI DAVETİ!

LUXURIA VE IN THE MOOD FOR LOVE ÖZEL YILBAŞI DAVETİ!

 

                            “Luxuria” ve “InTheMoodForLove” ev sahipliğinde gerçekleşen, her detayın düşünüldüğü, özel, renkli ve etkinliklerle dolu yeni yıl davetine  Pınar Altuğ Atacan, Feryal Gülman, Revna Demirören, Arzu Atabarut, Aylin Yılmaz, Ayşe kucuroğlu, Ayşe San Erdem, Neslihan Sabancı, Siren Ertan, Deren Karaca gibi isimler başta olmak üzere cemiyet ve iş dünyasının sevilen simaları katıldı.

 

Her zevke ve ilgi alanına hitap eden, erişilebilir lüks konsepti ile dünyanın en seçkin sofra ve ev dekorasyonu markalarını bir araya getiren ve farklı kültürlerden birçok markanın özgün koleksiyonlarının toplandığı “Luxuria” ileBanu Bora Mumcu ve Rezzan Benardete’nin ortak hayal gücüyle ortaya çıkan; cesur, cüretkar aynı zamanda gizemli ve duygusal kadınlar için yaratılan “InTheMoodForLove”ın ev sahipliğinde gerçekleşenyeni yıl davetinde keyifli anlar yaşandı.

Zeynep Madra, yılbaşının olmazsa olmazı çam ağacını kendi tarzıyla hazırlayarak gelen misafirlerin beğenisini topladı. Yeni yıl ruhunun hissedildiği bu özel davette konuklar Zeynep Selvili Çarmıklı’nıngöz kamaştıran yılbaşı sofrasına, Mert Aslan’ın 2020 hediye seçimlerine, ITMFL’nin yılbaşı stylingine ve Siren Ertan’ın “Sirenity” mum koleksiyonuna büyük ilgi gösterdiler.

 

Davetliler YUZU byOnur Baştürk’ün bitki seçkilerine ve JoyFlowers’ın yılbaşı çiçekleri ve kutularını da yakından inceleyerek yeni yılın sevincini hep birlikte yaşadılar.

@doramagazin

İnstagram'da takip edin