28.5c İzmir
27 Ekim 2021, Çarşamba
Reklam Reklam

MAC Disney Malefiz: Kötülüğün Gücü Koleksiyonu

MAC Disney Malefiz: Kötülüğün Gücü Koleksiyonu

MAC, yaratıcılığı ve özgürlüğü yılın 365 günü teşvik ediyor ama makyajın gerçek değiştirici gücünü keşfetmek için Cadılar Bayramı’ndan daha iyi bir zaman yok. Bu Ekim ayında Disney’in en acımasız ama bir o kadar da güzel kötü karakteri Malefiz’in ikonik görünümünü yaratmanız için gereken her şeyle MAC Cadılar Bayramı’nı kutluyor.

 

 

2014’te tüm dünyada gişe rekorları kıran Malefiz filminin devamı olan Disney’in “Malefiz: Kötülüğün Gücü” filminde Malefiz ve vaftiz kızı Aurora gelecekteki evlilikler, beklenmedik düşmanlar ve karanlık güçlerin ikisini de farklı yönlere çekmesiyle aralarındaki karmaşık aile bağlarını sorgulamaya başlıyor. Yıllar Malefiz ve Aurora’ya iyi davranıyor. Aralarındaki ilişki kalp kırıklıklarından, intikamdan ve sonsuz sevgiden doğarak büyüyor. Ancak insanlar ve perilerin arasında nefret hala devam ediyor. Aurora’nın Prince Philip ile olan evliliği iki bölgenin birliğini sağlayacağı için Ulstead ve komşuları Moors Krallığı’nda kutlanıyor. Bu sırada beklenmedik güçlü bir düşmanın belirmesiyle Malefiz ve Aurora ise Büyük Savaş’ta ayrı düşüyor. Sadakatlerini test eden bu durum ikisinin gerçek bir aile olup olmadıklarını sorgulamalarına neden oluyor.

 

MAC güçlü ve göz alıcı klasik Malefiz görünümünü oluşturan ürünleri sunar: cesur ve güzel. Russian Red rengindeki mat ruj, ultra parlak Clear Lipglass, Scene isimli yoğun mor göz farı, dumanlı göz farı Print, In Extreme Dimension 3D siyah maskara, dramatik kirpikler için 36 numaralı kirpik seti ve elmacık kemiklerinizi belirginleştirmek için Harmony rengindeki allık. Yoğunlaştırmak ve belirginleştirmek için Malefiz koleksiyonu ayrıca Studio Fix Sculpt and Shape Contour Palette, Studio Fix Fluid, Vino ve Cherry renklerindeki dudak kalemi, Blacktrack rengindeki Pro Longwear Fluidline ve Pro Longwear Concealer içeriyor.

 

Filmdeki karanlık ve aydınlığın birlikte yer alması üzerine dünyanın her yerinden artistlerimiz Mistress of Evil’in final makyaj görünümüne karar vermek için Malefiz’den ilham aldıkları çeşitli face-chart’lar yarattılar. Asya Pasifik’ten Regan Rabanal canlı yeşil tonlarıyla gözleri ön plana aldı, diğerleri ise kaşları koyulttu ve dudaklara cam ışıltısı kattı.

 

“Malefiz tüm zamanların en ikonik kötü Disney karakterlerinden biri. İnsanlar periden bir düşman çıkma ya da gerçekten iyi bir kızın kötüye dönüşme hikayesini çok seviyor. Benim Malefiz’den ilham alan görünümümde sevdiğim şey ise, onun karakter özellikleriyle iletişim kurmak için göz makyajını kullanmam oldu. Çocukken orijinal Disney filmindeki karakterinin güçlü ten renginden çok etkilenirdim, bu yüzden It’s Designer isimli Art Library Palette ile daha güçlü, dramatik bir göz yaratmaya karar verdim. Kendi makyajını yaparken Malefiz’in sahip olduğu göz derinliğini kendi makyajında iyice yoğunlaştır ve kaşlarını yükselterek uzat. Cadılar Bayramı hakkında sevdiğim şey karakterlerin canlanması ve bence Malefiz her zaman doğru bir tercih!”

— REGAN RABANAL, SENIOR MANAGER MAKEUP ARTISTRY, ASYA - PASIFIC

 

Disney’den “Malefiz: Kötülüğün Gücü” 18 Ekim 2019’da sinemalarda ve Malefiz koleksiyon ürünleri Ekim’de MAC mağazalarında.

 

MALEFİZ GÖRÜNÜMÜNÜ YARATIN

LIPSTICK IN RUSSIAN RED intense bluish-red, 105 TL

LIPGLASS CLEAR clear lip gloss with glass-like finish, 105 TL

EYE SHADOW IN PRINT. muted grey with shimmer, 115 TL

EYE SHADOW IN SCENE muted blue-grey, 115 TL

IN EXTREME DIMENSION 3D BLACK MASCARA black, 149 TL

36 LASH natural length, full, winged-looking, 79 TL

POWDER BLUSH IN HARMONY muted rose-beige Brown, 159 TL

 

MALEFİZ GÖRÜNÜMÜNÜ TAMAMLAYIN

STUDIO FIX SCULPT & SHAPE CONTOUR PALETTE sculpting and defining colour, 339 TL

STUDIO FIX FLUID SPF 15 full coverage matte finish, 219 TL

LIP PENCIL IN VINO intense violet purple, 95 TL

LIP PENCIL IN CHERRY vivid bright blush-red, 95 TL

PRO LONGWEAR FLUIDLINE IN BLACKTRACK soft flat black, 109 TL

PRO LONGWEAR CONCEALER fluid concealer with full matte coverage, 169 TL

@doramagazin

İnstagram'da takip edin