28.5c İzmir
27 Ekim 2021, Çarşamba
Reklam Reklam

NUXE BODY İLE BENZERSİZ BİR BAKIM DENEYİMİ

NUXE BODY İLE BENZERSİZ BİR BAKIM DENEYİMİ


Fransa’nın lider dermokozmetik markası NUXE’ün vücut bakımına özel geliştirdiği NUXE Body serisi, Vücut Bakım Keyfi ve İnceltici Bakım Uzmanlığı ürün gruplarıyla eksiksiz bir bakım deneyimi sunuyor. %100 keyif veren NUXE Body serisi badem ve portakal çiçeklerinin büyüleyici özleri ve rüya gibi kokularıyla vücut bakımını bir kendini şımartma seansına dönüştürüyor. 

NUXE laboratuvarları tarafından özel olarak geliştirilen NUXE Body serisi ürünleri, bir arada kullanıldıklarında etkilerini artıran bir bakım deneyimi sağlıyor. İnatçı selülitlerle ve kusurlu görünümlerle mücadele eden ürünleri tamamlayan duş ve duş sonrası bakım ürünleriyle NUXE Body serisi, vücut bakımına dair tüm ihtiyaçlara cevap veriyor. 

Görsellere toplu olarak https://we.tl/t-GoxuNoz4Hc linkinden ulaşabilirsiniz.


Yağ tutulmasından kaynaklanan selülitlere karşı, NUXE Selülit Giderici İnceltici Vücut Serumu - 150 TL

NUXE BODY Selülit Giderici İnceltici Vücut Serumu; Doğal Kafein, Kakao Polifenoleri, Glaucine ve Su Yosunu Özü gibi doğal içeriklerden oluşan formülü ile yağ stoklamasını durdurmaya, yağları yakmaya ve vücudu şekillendirmeye yardımcı oluyor. Ürünün içeriğindeki Yer Elması Çiçeği Özü, kadınların en büyük sorunu olan yağ birikimini engelleyici etkisi ile öne çıkıyor. NUXE Selülit Giderici İnceltici Vücut Serumu, içerdiği pigmentlerle cilt yüzeyinin düzelmesini sağlayarak gözle görülür sıkılaştırıcı etki gösteriyor. 

Su tutulmasından kaynaklanan selülitler için NUXE Selülit Giderici İnceltici Vücut Yağı - 140 TL
NUXE günümüz kadınlarının en büyük sorunu olan karın ve kalça bölgesinde su tutulmasından kaynaklı selülitlere karşı NUXE Selülit Giderici İnceltici Vücut Yağı ile çözüm üretiyor. Ürün Bitkisel Yağlar (Susam, Fındık, Macadamia Fındığı), Esansiyel Yağlar (Sedir, Greyfurt, Cedrol, Ölmezotu) ve Su Yosunu Özünden oluşan formülü ile yağ stoklanmasını azaltıyor ve ödem oluşumunu engelliyor. Kolayca emilen, cilt yüzeyini düzleştiren ve pürüzsüzleştiren NUXE Selülit Giderici İnceltici Vücut Yağı, tüm cilt tiplerine, karın ve basen bölgelerine uygulanabiliyor. 

Hem sıkılaştırıcı hem anti-aging etkili; NUXE Sıkılaştırıcı Vücut Kremi - 175 TL
NUXE Sıkılaştırıcı Vücut Kremi, sıkılaştırıcı ve anti-aging etkisi ile inanılmaz sonuçlar ortaya koyuyor. Ürünün içeriğindeki Brezilya Mimozası anında toparlayıcı etki gösteriyor; Yulaf Polisakkaridi, Kigalia Africana ve Çavdar Özü ise sürekli kullanım sonucunda daha sıkı bir cilde kavuşmanıza yardımcı oluyor. Ayrıca yine Yasemin Çiçeği Özü ve E Vitamini ile erken cilt sarkmalarına karşı koruyucu etki gösteriyor. Cilde hızla nüfuz eden krem formu sayesinde tüm cilt tiplerinde ve basen, karın, göğüs, kol gibi elastikiyet kaybı görülen bölgelerde masaj ile kolayca kullanılabiliyor.

NUXE BODY Rahatlatıcı Duş Jeli ile banyolar çok keyifli – 60TL
NUXE BODY Rahatlatıcı Duş Jeli, Hindistan Cevizinden üretilen aktif maddeleri ile cildinizi nazikçe temizleyerek üstün hijyen sağlıyor. Tüm cilt tiplerine uygulanabilen ürün, botanik temizleme yaparken hoş dokusu, yumuşak ve yoğun köpüğü ile duş keyfinize keyif katıyor. Cildinizi kurutmadan temizleyen NUXE BODY Rahatlatıcı Duş Jeli, vücudunuzu rahatlatıcı etki gösteriyor. 

Pürüzsüz bir güzellik için NUXE Arındırıcı Vücut Peelingi - 80 TL
Pürüzsüz bir cilde sahip olmak isteyenlerin hayalleri NUXE Arındırıcı Vücut Peelingi ile gerçek oluyor. Ürün; Portakal Kabuğu, Liçi Çekirdeği ve Ceviz Kabuğu Pudrası kökenli %100 bitkisel Eksfolian Tanecikler içeren kremsi dokusu ile peeling etkisi gerçekleştiriyor ve cilt yüzeyini pürüzsüzleştiriyor. Yoğun peeling içeriği ile öne çıkan ürün, etkisini ise son derece nazikçe gösteriyor. Sonuçta çiçek yaprağı kadar yumuşacık bir cilt ve pürüzsüz cilt yüzeyi ortaya çıkıyor. 

24 Saat Nemlendirici Vücut Sütü - 90 TL
Nuxe'ün kolay emilen, ultra akışkan yapılı vücut sütü, cildinizi hem yatıştırıp hem de yumuşatıyor. Cildi derinlemesine besleyen ve 24 saat nemlendirme sağlayan NUXE Body vücut sütü ile yumuşacık bir cilde sahip olabilirsiniz.

24 saat etkili iz bırakmayan NUXE BODY Deodorant – 40 TL
Tüm cilt tipleri için uygun olan NUXE BODY deodorant, 24 saat koruma sağlarken kıyafetlerinizde beyaz iz bırakmıyor. Cildi yatıştıran ve yumuşatan formüle sahip NUXE BODY deodorant %96 doğal içeriğe sahip, alüminyum tuzu ve alkol içermiyor.

Nuxe Body Ferahlatıcı Vücut Spreyi –120 TL
Badem ve portakal çiçeklerinin birlikteliğinden doğan ferahlatıcı vücut spreyi, cilt bakımınızı duyguları harekete geçirerek sonlandırıyor. Cildin ipeksi yumuşaklığını koruyan sprey, cildinizde yatıştırıcı bir etki bırakıyor. 

 

 

@doramagazin

İnstagram'da takip edin