28.5c İzmir
23 Eylül 2021, Perşembe
Reklam Reklam

ÖZEL GECE

ÖZEL GECE
Özel gecede sahne alan Zeynep Mansur, Cihan Nacar imzalı özel tasarım beyaz kıyafet tercih etti. Han Kuaför tarafından yapılan saç ve makyaj ile şık görünümünü tamamlayan Zeynep Mansur, geceyi İzmir Marşı ile bitirerek davetlilere coşku dolu anlar yaşattı.

Davetliler arasında bulunan Çeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran’ Dora Magazin tarafından Çeşme’ye katkılarından dolayı Onur Ödülüne layık görüldü; sahnede yaptığı konuşma büyük alkış aldı.


Davete katılan Tovi Franko, gecede şıklığı ile adından söz ettirirken aynı zamanda Tovi Franko Pusula Gayrimenkul’un portföyündeki projeleri tanıttı. Geceye katılan konukların ilgisinden çok memnun olduğunu belirtti.


İstanbul sanat camiyasından; Burcu Binici, Cihan Nacar, Sarp Can Köroğlu, Burç Kümbetlioğlu, Elif Güvendik, Semih Öztürk, Kurretülayn Matur, Aycan Şencan, Nurcan Şencan ve Akasya Asıltürkmen gibi önemli isimler geceye katılanlar arasındaydı.


Dora Magazin 11. Yıl Özel Daveti’ne İstanbul ve İzmir’den birçok isim katıldı. İş ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri bu özel gecede bir araya geldi. Konuklar şıklıklarıyla göz kamaştırdı.
Çeşme Reges A Luxury Collection Resort & Spa Otel’de gerçekleşen davet, otelin profesyonel kadrosu ve özenli hazırlıklarıyla muazzam geçti. Aynı zamanda her ayrıntıyla en iyi şekilde ilgilenen Çeşme Reges A Luxury Collection Resort & Spa Otel, özel olarak ilgilendiği davetlilerin geceden memnun ayrılmasını sağladı. 

@doramagazin

İnstagram'da takip edin