28.5c İzmir
4 Aralık 2021, Cumartesi
Reklam Reklam

Revolution ve I Heart Revolution’ın Yeni Ürünleri İle Işıldayın!

Revolution ve I Heart Revolution’ın Yeni Ürünleri İle Işıldayın!

 

Watsons’ın sevilen makyaj markaları Revolution ve I Heart Revolution yepyeni ürünleriyle yaz mevsimine rengarenk bir iz bırakmak isteyen makyaj tutkunlarını bekliyor.

 

İngiliz makyaj markası Revolution ve I Heart Revolution sonbahar öncesinde güzelliğine düşkün hayranlarını yeni ürünlerle buluşturuyorGöz alıcı renklere sahip farlardan dudak kontür kitine, allık ve aydınlatıcı paletlerinden cezbedici kokulara sahip makyaj sabitleyici spreylere kadar birçok yeni ürün makyaj yapmayı eğlenceye dönüştürüyor.

 

I Heart Revolution Chocolate far paletleri ile çikolata şölenine hazır mısınız?

 

Çikolatanın en tutkulu hali I Heart Revolution Chocolate far paletleri yeni ürünleriyle göz makyaj tutkunlarını baştan çıkarıyor. Chocolate Cherry, Peanut Butter Cup, Red Velvet, Strawberry Cheesecake far paletleri tarzını makyajına yansıtmak isteyenlerin çantasında yerini alıyor.

Işıltılı ve mat seçenekleriyle; sıcak turuncular, şeftali, büyüleyici ahududu, pembe, mor, kırmızının en ateşli tonları ve nude renkler I Heart Revolution’un ikonik far paleti Chocolate’ın yeni serilerindeki renk alternatiflerinden yalnızca birkaçı ve her palet 18 farklı renk içeriyor.

 

Revolution Re-loaded paletleri ile kutlamalar başlasın!

Revolution’ın ikonik far paleti serisi Re-loaded, dört yeni çeşidi ile görenleri kendine hayran bırakıyor. Marvellous Matte, Iconic 3.0, Fundamental ve Provocative isimleriyle makyaj severlerle buluşan paletlerinin her birinde 15 farklı zengin renk seçeneği yer alıyor.

Maviden kırmızıya, sarıdan toz pembeye, topraktan altın rengine, nude tonlardan mora kadar adeta bir renk karnavalı sunan, kremsi ve yoğun formülizasyonu ile kolay uygulanabilen paletler, tüm gün dayanıklı göz makyajına sahip olmak isteyenleri bekliyor.

Revolution Re-loaded serisinin aydınlatıcı ve bronzlaştırıcı paleti, sonbaharda da güneş ışıltısını cildine taşımak isteyenleri bekliyor. Revolution Re-loaded Lustre Lights Heatwaveaydınlatıcı paleti; şampanya altın, rose altın, soğuk bronz, sıcak bronz olmak üzere dört farklı yoğun ve parlak, serin ve sıcak tonlardaki rengi aydınlatıcı tutkunlarıyla buluşturuyor.

 

Işıltılı makyajların vazgeçilmezi

Işıltılı makyajıyla göz doldurmak isteyenlerin elinden düşeremeyeceği Revolution Foil Frenzy far paleti; bordodan, haki yeşiline ve pembenin en can alıcı tonlarına kadar 15 zengin renk seçeneği sunuyor. Yoğun formülasyonu sayesinde tüm gün ilk anki ışıltısını koruyor.

 

Hem allık hem de aydınlatıcı palet

I Heart Revolution’ın yeni aydınlatıcıları festival ruhunu cildine yansıtmak isteyenleri bekliyor. Confetti Cookie, Frosted Cupcake ve Ice Cream Sundae olmak üzere üç farklı çeşidi bulunan allık ve aydınlatıcı paletler çok amaçlı kullanım imkanıyla dikkat çekiyor. Hem gece parıltılı bir aydınlatıcı olarak hem de gündüz hafif ve aydınlık bir allık olarak tercih edilebilen paletler eğlenceli ambalajlarıyla da beğeni kazanıyor.

 

Dolgun görünümlü dudaklar için Revolution Retro Lux Lip Kit

Revolution’dan dolgun ve göz alıcı dudaklara sahip olmak isteyenlere kaçırılmayacak bir teklif; Retro Lux Lip Kit… Hem ruj hem de aynı renkte dudak kaleminin yer aldığı kitte iki farklı renk seçeneği beğenilere sunuluyor. Klasik Hollywood kırmızısının enerjisini yansıtan Matte Queen ve kahverenginin en göz alıcı rengi Metallic We Rule kitleri ile önce dudak kaleminin yardımıyla dudak hatları belirleniyor ardından içi ruj ile doldurularak büyüleyici bir görünüm elde ediliyor.

 

Watsons’ta her zaman daha fazlası var!

***

**Belirtilen fiyatlar Eylül güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

I Heart Revolution Chocolate Cherry far paleti fiyatı: 79,95 TL

I Heart Revolution Peanut Butter Cup Chocolate far paleti fiyatı: 79,95 TL

I Heart Revolution Red Velvet Chocolate far paleti fiyatı: 79,95 TL

I Heart Revolution Strawberry Cheesecake Chocolate far paleti fiyatı: 79,95 TL

Revolution - Foil Frenzy far paleti fiyatı: 69,90 TL

Revolution Re-loaded Marvellous Matte far paleti fiyatı: 39,90 TL

Revolution Re-loaded Iconic 3.0 far paleti fiyatı: 39,90 TL

Revolution Re-loaded Fundamental far paleti fiyatı: 39,90 TL

Revolution Re-loaded Provocative far paleti fiyatı: 39,90 TL

Revolution Re-loaded Lustre Lights Heatwave aydınlatıcı palet fiyatı: 49,90 TL

I Heart Revolution Sprinkles Blush & Highlighter Confetti Cookie fiyatı: 49,90 TL

I Heart Revolution Sprinkles Blush & Highlighter Frosted Cupcake fiyatı: 49,90 TL

I Heart Revolution Sprinkles Blush & Highlighter Ice Cream Sundae fiyatı: 49,90 TL

Revolution Retro Luxe Lip Kits Matte Queen fiyatı: 59,90 TL

Revolution Retro Luxe Lip Kits Metallic We Rule fiyatı: 59,90 TL

@doramagazin

İnstagram'da takip edin