28.5c İzmir
23 Eylül 2021, Perşembe
Reklam Reklam

SAM Kitchen&Bar Lezzet Dolu Bir Kışa Hazır

SAM Kitchen&Bar Lezzet Dolu Bir Kışa Hazır

 

Lokal lezzetlerin çağdaş yorumlarından oluşan menüsü, şık ve ferah atmosferi ile dikkat çeken SAM Kitchen&Bar yeni lezzetlerle karşımızda. Mevsimine uygun hazırladığı menüsüyle kışa hazır! Listede neler yok ki… Ekmek-peynir ikilisinin farklı yorumu, balık çorbası, çıtır kalamar, kaburgalı penne arrabbiata ve balkabaklı cheesecake ile bu kış çok güzel geçecek!

 

Nişantaşı Reasürans Çarşısı’nda kendi müdavimlerini yaratan SAM Kitchen&Bar dolu dolu bir menü ile karşımızda! Geleneksel tariflere özgün dokunuşunu katan lezzetler mükemmel bir kış vadediyor. Mevsiminde kullanılan taze ürünler, usta ellerde adeta bir şölene dönüşüyor. Lezzet ve görsellik SAM Kitchen&Bar’ın menüsünde birleşiyor. Balık çorbası, çıtır kalamar, kaburgalı penne arrabbiata ve elbette kışa en çok yakışır balkabağı cheesecake’de anlam buluyor. Menüde bir de sürpriz var! Ekmek-peynir ikilisi çok farklı bir yorumla karşınızda. Unutulmaz bir deneyime hazır olun!

 

Hayatı güzelleştiriyor

 

Nişantaşı ruhunu mekânın tarzına ve dokusuna yansıtan SAM Kitchen&Bar, kalabalığın içinden sıyrılıp kendinizi pasajda bulduğunuzda size bir vaha sunuyor. Kapısından içeri girdiğinizde iç dekorasyonundaki beyaz dokunuşlar ve sıcak atmosferi ile yemek keyfinizi artırıyor. Fonda güzel bir müzik, masanızda SAM Kitchen&Bar’ın yeni lezzetleri. “Hayat bu haliyle çok güzel demek” için mükemmel bir an!

 

 

 

 

 

 

 

SAM Kitchen&Bar hakkında:

SAM Kitchen&Bar, Nişantaşı Milli Reasürans Çarşısı’nda Ekim 2018’de kapılarını açtı. Serra Erman ve Merve Büyükuğur ortaklığında açılan SAM Kitchen&Bar sabah, öğle ve akşam servisinde hizmet veriyor. SAM Kitchen&Bar’ın “lokal lezzetlerle dünya mutfağı” olarak tanımladığı menüsünde yerel ve mevsimindeki malzemelerle hazırlanan lezzetler sunuluyor. Bahçe ve içerisi olmak üzere toplam 78 kişilik kapasitesi bulunuyor. Mevsimsel ürün değişikliklerini gözeterek yılda üç menü hazırlanıyor.

Pazar hariç saat 10.00-01.00 arasında hizmet veren SAM Kitchen&Bar semtin yeni gözdesi olarak konumlanıyor.

@doramagazin

İnstagram'da takip edin