28.5c İzmir
27 Ekim 2021, Çarşamba
Reklam Reklam

SAM Kitchen&Bar’ın Menüsüne Yeni Lezzetler Katıldı

SAM Kitchen&Bar’ın Menüsüne Yeni Lezzetler Katıldı

Lokal lezzetlerin çağdaş yorumlarından oluşan menüsü, şık ve ferah atmosferi ile yeni müdavimlerini yaratan SAM Kitchen&Bar eylül ayına yeni lezzetlerle “Merhaba” dedi. Tereyağlı, pul biberli yoğurt sos ile servis edilen Kabak Cipsi, dört tahıllı kinoalı köfte, karamelize soğan ve tahin sos ile hazırlanan Kinoa Burger, Akdeniz yeşillikleri, İzmir tulumu ve nar ekşili sosla harmanlanan Pancarlı Bahçe Salata mevsimin ruhuna hitap ediyor. Yazın olduğu gibi kışın da semtin en uğrak mekânlarından biri olmaya aday SAM Kitchen&Bar iddialı menüsü ile adeta bir şölen sunuyor.

 

Mevsime Özel Garnitürler

 

SAM Kitchen&Bar’ın ana yemek menüsü oldukça zengin. Kırmızı et ve balık ağırlıklı olan menüde garnitürler de en az ana yemek kadar dikkat çekiyor. Izgara Levrek Fileto’nun yanında servis edilen Pancar Tuzu inovatif bir lezzet olarak karşımıza çıkarken; ağır ateşte pişirilen Dana Yanak’a eşlik eden Karnabahar Püresi mevsimin öne çıkan lezzetlerinden biri…

 

Günün Her Saati…

 

SAM Kitchen&Bar yemekleriyle olduğu kadar ambiyansıyla da dikkat çekiyor. Kapısından içeriye girdiğinizde iç dekorasyonundaki beyaz dokunuşlar ve sıcak atmosferi ile yemek keyfinizi artırıyor. Günün her saatini aynı coşkuyla karşılayan SAM Kitchen&Bar hem evinizdeki rahatlığı hem de Nişantaşı’nın zarifliğini hissetmenizi sağlıyor.

 

 

 

 

SAM Kitchen&Bar hakkında:

SAM Kitchen&Bar, Nişantaşı Milli Reasürans Çarşısı’nda Ekim 2018’de kapılarını açtı. Serra Erman ve Merve Büyükuğur ortaklığında açılan SAM Kitchen&Bar sabah, öğle ve akşam servisinde hizmet veriyor. SAM Kitchen&Bar’ın “lokal lezzetlerle dünya mutfağı” olarak tanımladığı menüsünde yerel ve mevsimindeki malzemelerle hazırlanan lezzetler sunuluyor. Bahçe ve içerisi olmak üzere toplam 78 kişilik kapasitesi bulunuyor. Mevsimsel ürün değişikliklerini gözeterek yılda üç menü hazırlanıyor.

Pazar hariç saat 10.00-01.00 arasında hizmet veren SAM Kitchen&Bar semtin yeni gözdesi olarak konumlanıyor.

 

 

@doramagazin

İnstagram'da takip edin