28.5c İzmir
6 Mayıs 2021, Perşembe
Son Haberler:
Reklam Reklam

ŞEHRİN EN YENİ NİŞ PARFÜMLERİ

ŞEHRİN EN YENİ NİŞ PARFÜMLERİ

 

Niş parfüm dünyasının gözde markaları Byredo, Memo Paris ve Parfums de Marly’in bu sonbahar kış için hazırladığı en yeni parfümleri, etkileyici notaları ve göz alıcı şişeleri ile exclusive olarak BEYMEN’lerde ve www.beymen.com adresinde sizleri bekliyor.

 

BYREDO Lil Fleur

BYREDO’nun ilhamını gençlik duygusundan ve ruhundan alan yeni unisex parfümü BYREDO Lil FleurBEYMEN’lerde ve www.beymen.com’da exclusive olarak yerini aldı. Eşsiz çiçek notaları ve oryantal notalara sahip BYREDO Lil Fleur’un üst notalarında kuş üzümü ve mandalina yer alıyor. Alt notalarda amber ve vanilya ile derinlik kazanan parfümün kalp notasında büyüleyici kokusu ile Damascena Gülü sizi bekliyor.

 

 

BYREDO Lil Fleur

Koku ailesi: Çiçeksi, Oryantal

Üst Notaları: Safran, Kuş Üzümü, Mandalina

Orta Notaları: Damascena Gülü, Deri

Alt Notaları: Sarı ahşap, Amber

Cinsiyet: Unisex

Satış Noktası: BEYMEN ve www.beymen.com

Fiyat Bilgisi: 100 ml 1.850 TL / 50 ml 1.260 TL

 

MEMO PARIS Vaadhoo

İsmini ve ilhamını Maldivler’in eşsiz adası Vaadhoo’dan alan, sezonun en iddialı yeni unisex parfümlerinden MEMO PARİS Vaadhoo exclusive olarak BEYMEN’lerde ve www.beymen.com’da. Ünlü parfümör Philippe Paparelle tarafından tasarlanan MEMO PARİS Vaadhoo, çiçek tohumları, paçuli ve zencefil karışımlarından oluşan aromatik ve baharatlı kokusuyla bu sezon favoriniz olacak.

 

 

MEMO PARIS Vaadhoo

Koku Ailesi: Aromatik ve Baharatlı

Üst Notaları: Bergamot Yağı, Zencefil Yağı, Ravent, Safran, Menekşe Yaprağı

Orta Notaları: Yasemin, Sedir Ağacı Yağı, Sardunya Çiçeği, Ölmezotu

Alt Notaları: Vetiver Yağı, Paçuli Yağı, Ud Yağı, Vanilya

Cinsiyet: Unisex

Satış Noktası: BEYMEN ve www.beymen.com

Fiyat Bilgisi: 75 ml 1.980 TL

 

MEMO PARIS Ocean Leather

Niş parfüm dünyasının gözde markası MEMO PARİS, “Cuirs Nomades Koleksiyonu”nun son üyesi MEMO PARİS Ocean Leather’da, denizlerin efsanevi sahibi Moby Dick’ten ilham alıyor. Ünlü parfümör Alienor Massenet tarafından tasarlanan MEMO PARİS Ocean Leather, taze ve derin notalarıyla sizi destansı bir yolculuğa davet ediyor.

@doramagazin

İnstagram'da takip edin