28.5c İzmir
11 Mayıs 2021, Salı
Son Haberler:
Reklam Reklam

ŞEHRİN YENİ GÖZDESİ BOEL RENKLİ AÇILIŞ!

ŞEHRİN YENİ GÖZDESİ  BOEL RENKLİ AÇILIŞ!
 

Uzun zamandır heyecanla ve merakla beklenen, Nişantaşı, Mim Kemal Öke Caddesi’ndeki BOEL renkli bir partiyle açılışını yaptı. Aslıhan Karalar, Memet Özer, Hazal Filiz Küçükköse, Zeynep Koçak, Berkay, Mehmet Hotiç, Müge Arnas, Tuba Peksayar

gibi isimlerin geceye gösterdikleri yoğun ilgi ile BOEL şimdiden şehrin yeni gözdesi olduğunu kanıtladı!

 

Şehrin merkezi, İstanbul’un önde gelen semtlerinden Nişantaşı’nda yer alan ve uzun zamandır heyecanla beklenen BOEL, oldukça ses getiren renkli bir partiyle açıldı. Taner Akkuş ve Sarah Malouh’un girişimi, Turgay Yıldız’ın danışmanlığı, Egemen İskender’in işletmeciliği, Executive Chef Ayhan Kara ve Bar Şefi İbrahim Şencan’ın ustalıklarıyla kurulan BOEL’in açılışı yoğun ilgi gördü. Açılış için kabine geçen ünlü DJ’ler Murat Tokuz ve Cüneyt Öztürk’ün çaldığı parçalarla gecenin ilerleyen saatlerine dek süren partide eğlenceli anlar yaşandı.

 

Gastronomi dünyasının önde gelen isimlerinden Executive Chef Ayhan Kara ve ekibinin BOEL menüsünden açılış için hazırladıkları ikramlar, hem sunumları, hem de lezzetleriyle iştah kabarttı. Miksoloji konusundaki uzmanlığıyla ünlü Bar Şefi İbrahim Şencan’ın imza kokteylleri de yemekler kadar ilgi görerek gecenin en konuşulanlarından oldu.

 

Her gün, saat 10.00 itibariyle hizmet verecek olan BOEL, hem lezzet, hem ambiyans, hem de eğlence konusundaki iddiasını sergilediği açılış partisiyle, İstanbul’da uzun zamandır beklenen yeni bir dönemin başlangıcını yaptı.

@doramagazin

İnstagram'da takip edin