28.5c İzmir
11 Mayıs 2021, Salı
Son Haberler:
Reklam Reklam

SEPHORA TÜRKİYE EN BÜYÜK MAĞAZA ZORLUDA

SEPHORA TÜRKİYE EN BÜYÜK MAĞAZA ZORLUDA

SEPHORA’NIN TÜRKİYE’DEKİ EN BÜYÜK MAĞAZASI

 

ZORLU CENTER’DA AÇILDI

 

Güzellik ve kozmetik sektöründe trendleri belirleyen öncü marka Sephora Türkiye’nin, Türkiye’deki en büyük mağazası Zorlu Center’da görkemli bir davetle açıldı. Güzellik tutkunlarının büyük ilgi gösterdiği açılışa, Esra Eron, Gülay Kuriş, Gizem Güven, Şilan Makal, Ayşegül Tuncer, Hamiyet Akpınar gibi güzellik, moda ve sanat dünyasından birçok isim katıldı.

 

 

Davetlilerin Sephora Zorlu Center mağazasında yer alan markalarla ürünleri incelediği ve uygulamaları deneyimlediği açılış davetinde, mağazada yer alan ürünlerin kişiselleştirilebildiği bölüm çok ilgi gördü.

 

 

330 metrekare mağazada 62 marka yer alıyor

 

Güzelliğine özen gösterenlerin heyecanla beklediği Sephora Zorlu Center mağazası, 330 metrekare alanda, 62 markaya ev sahipliği yapıyor. Sephora Türkiye’nin 43. mağazası olan Sephora Zorlu Center, 17 make up artist ve uzmanıyla, güzelliğin kalp atışının merkezlerinden biri olacak.

 

Randevu ile cilt bakım uygulamasının yapıldığı özel bir oda, ücretsiz makyaj uygulaması, kaş uygulaması ve parfümlere, far paletlerine, rujlara isim yazılabilen kişiselleştirilebilir gravür bölümü de mağaza içerisinde Sephora Türkiye müşterilerini bekliyor.

@doramagazin

İnstagram'da takip edin