28.5c İzmir
6 Mayıs 2021, Perşembe
Son Haberler:
Reklam Reklam

SERDAR GÜLGÜN POUR CIRE TRUDON ÖZEL KOLEKSİYONU

SERDAR GÜLGÜN POUR CIRE TRUDON   ÖZEL KOLEKSİYONU

1643 yılında kurulan dünyanın en eski ve en prestijli mum üreticisi Fransız Cire Trudon ve Osmanlı Sanatı Uzmanı Serdar Gülgün işbirliği ile hazırlanan Serdar Gülgün pour Cire Trudon Koleksiyonu, 12 Aralık 2019, Perşembe günü BEYMEN Home Zorlu Center’da düzenlenen özel bir davet ile tanıtıldı.

 

Serdar Gülgün ve Cire Trudon Kreatif Direktörü Julien Pruvost’un katılımı ile gerçekleşen davete aralarında Begüm Kıroğlu, Bettina Machler, Begüm Gazioğlu, Şule Zorlu, Arzuhan Doğan Yalçındağ, Feryal Gülman, Suzan Toplusoy, Serra Türker, Dilek Türker, Lerzan Boyner, Arzu Kunt, İdil Atakol, Mine Narin, Aslı Üstünkaya, Altın Mimir, Burcu Şendir, Fatoş Yalın, Gamze Cizreli’nin da yer aldığı çok sayıda ünlü isim katıldı.

Serdar Gülgün’ün İstanbul’dan, Bizans mozaiklerinden ve Topkapı Sarayı’ndan ilhamla tasarladığı Serdar Gülgün pour Cire Trudon Koleksiyonu, Cire Trudon parfümlü mumları için hazırlanan her biri el yapımı bronz şamdan ve özel kapaklardan oluşuyor. Koleksiyonda; Lale devrinde sırtında mum taşıyan kaplumbağalardan, Fransızların veliaht  prense verdikleri isim ‘Dauphin’ yani yunuslardan, aşk ve güzellik tanrıçası Venüs’ün doğduğu deniz kabuklarından ve Bizans mozaiklerinden esinlenen dört farklı model yer alıyor.

Yaşam alanlarınıza ayrıcalık katacak Serdar Gülgün pour Cire Trudon Koleksiyonu, BEYMEN Home Zorlu Center’da sizleri bekliyor.

 

 

@doramagazin

İnstagram'da takip edin