28.5c İzmir
11 Mayıs 2021, Salı
Son Haberler:
Reklam Reklam

Sıcak Yaz Günlerinde United Colors of Benetton ile Renklenin!

Sıcak Yaz Günlerinde United Colors of Benetton ile Renklenin!

Yaz ayları tüm sıcaklığıyla devam ederken United Colors of Benetton canlı renklerden oluşan yaza ufak bir serinlik getiriyor. United Colors of Benetton’un eğlenceli yaz koleksiyonunda yer alan işlevsel ve renkli kıyafetler ve aksesuarlarla yazın tadını çıkarmaya hazır olun.
United Colors of Benetton’un yaz koleksiyonunda her sezon olduğu gibi yine canlı renkler dikkat çekiyor. Desenli bluzlardan tiril tiril elbiselere kadar geniş ürün alternatiflerinin yer aldığı United Colors of Benetton’un koleksiyonunda her zevke ve tarza uygun bir parça bulunuyor.

Yaz mevsiminin olmazsa olmazı mayo ve bikini koleksiyonunda da canlı renklerin dikkat çektiği United Colors of Benetton, fırfırlı tek kollu mayoları, yüksek belli bikini altları ve straplez bikini üstleriyle stil sahibi bir koleksiyon ortaya çıkarıyor. Çiçekli desenlerle ve canlı renklerle tasarlanan bikini ve mayoları yine desenli ve renkli plaj havlularıyla birlikte kullanabilir, tarzınızı plaja taşıyabilirsiniz.

Tatilinizi renklendirecek parçaları size sunan United Colors of Benetton’un renkli alternatiflerine mağazalardan ve benetton.com’dan ulaşabilirsiniz

@doramagazin

İnstagram'da takip edin