28.5c İzmir
6 Mayıs 2021, Perşembe
Son Haberler:
Reklam Reklam

SİNGERDEN YENİ YILA ÖZEL DAVET

SİNGERDEN YENİ YILA ÖZEL DAVET

Singer, Ulus 29’da gerçekleştirdiği lansmanda dikiş konusunda her ihtiyaca cevap veren, pratik ve son teknoloji ürünlerini tanıttı. Davete cemiyet, sanat ve moda dünyasından birçok ünlü isim katıldı.

 

 

 

Dikiş makinesi deyince ilk akla gelen marka Singer, cemiyet, sanat ve moda dünyasından birçok ünlü ismin katıldığı etkinlikte yeni ürünlerini tanıttı. Yeni yıl konsepti ile hazırlanan ve büyük ilgi gören etkinlikte, davetliler Singer ve Pfaff markalı dikiş makinelerini deneyimleme fırsatı yakaladı. Singer dikiş makineleriyle kendileri için bileklik tasarlayan kişiselleştiren davetliler, tasarımlarını #SingerleModanıYarat etiketi ile sosyal medyada paylaştı.

 

Pratik ve teknolojik ürünleriyle herkesi kendi modasını yaratmaya davet eden Singer, hobiden çok ihtiyaç haline gelen dikişi, herkes için kolay hale getiriyor. Farklılaşan ihtiyaçlara göre tasarladığı ürünleri, hiç dikiş bilmeyenden en profesyonel dikiş ustasına kadar her profile hitap ediyor.

 

Singer’den Mini El Dikiş Makinesi

Gerçekleştirilen etkinlikte ürünlerini Singer, yeni ürünü taşınabilir mini el dikiş makinesi ile davetlilerin göz bebeği oldu. Singer mini el dikiş makinesi hafif, kolay ve pratik kullanımıyla ihtiyaç duyulan her an, her yerde dikişin yardımcısı. Kot, deri ve keçe kumaşları da kolaylıkla diken minik ve hünerli makine, Singer web sitesinin ardından tüm bayilerde de satışa sunuldu.

@doramagazin

İnstagram'da takip edin