28.5c İzmir
4 Aralık 2021, Cumartesi
Reklam Reklam

Sonbahar Bakımınız Pure Beauty’den!

Sonbahar Bakımınız Pure Beauty’den!

Watsons Türkiye, “Sadece Watsons’a Özel Marka ve Ürünleriyle” müşterileriyle buluşmaya devam ediyor!

 

Watsons’ın K-Beauty denildiğinde akla ilk gelen markaları arasında yer alan Pure Beauty, Hydrating Urban Shield Koleksiyonu ile yazın deniz, güneş ve kumun etkisiyle kuruyan cildinize yoğun nem bakımı sağlıyor ve yazın tüm yıpratıcı izlerini cildinizden silmeye yardımcı oluyor. Cilde yazın kaybettiği parlaklığı ve canlılığı geri kazandıran koleksiyon, cildi şehir ve çevre kirliliğinin olumsuz etkilerine karşı da koruyor.

 

Koreli kadınların cilt bakım ritüellerinden ilham alan Hydrating Urban ShieldKoleksiyonu’nda Nemlendirici Tonik, Takviye Nem Serumu, Nemlendirici Krem veNemlendirici Jel yer alıyor.

 

3 adımda cilt kuruluğuna savaş açın!

Koleksiyonda yer alan Nemlendirici Tonik, cildi tüm kir ve makyaj kalıntılarından arındırırken gözeneklerinizi sıkılaştrmaya da yardımcı oluyor. Takviye Nem Serumuiçeriğindeki özel bileşenler sayesinde cilt bariyerini güçlendirmeye destek oluyor. Cildin ihtiyacı doğrultusunda kullanılan Nemlendirici Krem veya Nemlendiri Jel ise nem bakımı için 3. adımı oluşturuyor.

 

Nemlendirici Krem, cilde yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm kazandırırken anında ve uzun süreli bir nem bakımı sağlıyor. Nemlendirici Jel yağsız yapısı sayesinde cildi yağlandırmadan anında etki ederek uzun süreli yoğun nem etkisi yaratıyor.

***

Pure Beauty Hydrating Urban Shield Nemlendirici Tonik: 59,90 TL

Pure Beauty Hydrating Urban Shield Nemlendirici Jel: 69,90 TL

Pure Beauty Hydrating Urban Shield Nem Takviye Serumu: 69,90 TL

Pure Beauty Hydrating Urban Shield Nemlendirici Krem: 69,90 TL

 

**Belirtilen fiyatlar Eylül güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

 

 

 

@doramagazin

İnstagram'da takip edin