28.5c İzmir
6 Mayıs 2021, Perşembe
Son Haberler:
Reklam Reklam

SUNGLASS HUT VE SARAH JESSICA PARKERDAN YILIN EN İKONİK İŞ BİRLİĞİ:

SUNGLASS HUT VE SARAH JESSICA PARKERDAN YILIN EN İKONİK İŞ BİRLİĞİ:

Sunglass Hut, ödüllü oyuncu, yapımcı ve iş kadını Sarah Jessica Parker ve kendi adını taşıyan markası SJP by Sarah Jessica Parker iş birliğiyle hazırladığı özel güneş gözlüğü koleksiyonunu Spago İstanbul’da verdiği özel davette tanıttı.

 

 

Sarah Jessica Parker’ın hayal ettiği benzersiz güneş gözlüğü stili, tasarım güneş gözlüğü küratörlüğü konusundaki tartışmasız bilgisiyle tanınan Sunglass Hut’ın yüksek kaliteli üretimi ile buluştu.

Sunglass Hut ve Sarah Jessica Parker iş birliğinde hazırlanan SJP x Sunglass Hut güneş gözlüğü özel koleksiyonu,New York lansmanı ardından İstanbul’da verilen özel bir davette tanıtıldı. Spago, St. Regis İstanbul’da gerçekleşen davete aralarında Yasemin Özilhan, Bade İşçil, Özge Ulusoy, Beyza Şekerci Hepileri, Ayşegül Toplusoy, Feryal Gülman, Etel Baler, Aslıhan Abacı, Aylin Yılmaz, Begüm Gazioğlu Ballı, Begüm Karamahmutoğlu, Elif Edes Tapan, İdil Atakol, Yelda Tiftik, Yonca Ebuzziya, İpek Köse, Vildan Küçükmustafa gibi iş, sanat ve cemiyet hayatının ileri gelen isimleri katıldı.

Modern kadınların özgüvenini yansıtan ve beş farklı renk seçeneğiyle saplarının dış kısmında imza niteliğindeki “SJP” logosu ile sunulan özel tasarım, davetliler tarafından büyük ilgi gördü. Naylon fiber ve shield (kalkan) benzeri bir yapıya sahip hafif çerçeveler, Parker’ın 1990’larda taktığı güneş gözlüklerinin tarzından ilham alınarak tasarlandı.

Sarah Jessica Parker ise iş birliğine dair şunları söyledi: “Bu özel koleksiyonda Sunglass Hut ile birlikte çalışmak heyecan verici bir deneyimdi. Güneş gözlükleri her zaman gardırobumun vazgeçilmezi olmuştur. Bu koleksiyonu oluştururken tasarlayacağım modelin, hangi ortam olursa olsun her zaman takmayı isteyebileceğim bir aksesuar olmasını istedim.”

https://www.sunglasshut.com/sjp-x-sunglass-hut

@SunglassHut

#SJPxSunglassHut

 

 

@doramagazin

İnstagram'da takip edin