28.5c İzmir
27 Ekim 2021, Çarşamba
Reklam Reklam

THE LIPSTICK COLLECTION NARS 25: 25 YILDIR GÜZELLİK KURALLARINI YIKIYOR

THE LIPSTICK COLLECTION NARS 25: 25 YILDIR GÜZELLİK KURALLARINI YIKIYOR

THE LIPSTICK COLLECTION

NARS 25: 25 YILDIR GÜZELLİK KURALLARINI YIKIYOR

Kural yok, sadece dudaklar var. Geleneksel güzellik algısını kıran 25 yılını kutlamak için, NARS güzellik anlayışını ve alışılmış düzeni bozan 12 tondaki orijinal ruj koleksiyonunu sunuyor. Kreatif bir vizyona sahip efsanevi makyaj artisti, NARS markasının kurucusu ve Kreatif Direktörü François Nars’a saygı niteliğinde olan bu koleksiyon sınırsız yetenek ve kendini ifade etme biçimini temsil ediyor. 60 tonda, mat, saten ve parlak bitişlerde, yüksek pigmentli inovatif formülü, anında renk sağlayan ve dudakları nemlendirme özelliğiyle çığır açan bir hafifliğe sahip. Tek sürüşte güçlü ve durdurulamaz renklere eriş. Ezber bozan görünümler için cesur renklerden yardım al ve baştan çıkarıcı nude’lar ile kendini açığa çıkar.

ÖZELLİKLER:

  • Renk Skalası: NARS’ın ruj kategorisindeki en geniş renk skalası. 60 büyüleyici ton, mat, saten ve ışıltılı bitişlerin yanı sıra ikonik 12 renk daha sunuyor.
  • İnovatif Formül: Hafif yapısı ile tüm bitişlerde ve hatta koyu renklerde pürüzsüz ve uzun süreli bir konfor hissi sağlıyor.
  • Önemli içerikler: Çarkıfelek Meyvesi Çekirdeği Yağı içeren formülü ile cildi canlandırıyor, Moringa Meyvesi Çekirdeği Yağı ile renk kalitesini arttırıyor ve koruyor.
  • Yeni Ambalaj: Bütün renkler, özel yumuşak dokulu siyah mat ambalaj ve beyaz NARS logosu taşıyor.

 

@doramagazin

İnstagram'da takip edin