28.5c İzmir
6 Mayıs 2021, Perşembe
Son Haberler:
Reklam Reklam

Türkiye’nin en sevilen su markası Erikli yeni bir kategoriye adım attı meyve aromalı maden suyu Erikli Mineral

Türkiye’nin en sevilen su markası Erikli yeni bir kategoriye adım attı meyve aromalı maden suyu Erikli Mineral

Türkiye’nin en sevilen su markası Erikli yeni bir kategoriye adım atarak meyve aromalı maden suyu “Erikli Mineral” serisini keyifli bir lansmanla özel davetlileriyle paylaştı. “Yükselt Kendini” mottosuyla çıkan Erikli Mineral, lansmana katılan tüm davetlilerden tam not aldı.

Türkiye’de sektörünün lideri ve en sevilen su markası Erikli, meyve aromalı maden suyu serisi yeni “Erikli Mineral”i Hotel Les Ottomans’da düzenlediği eğlenceli bir lansmanla tanıttı. Davete sanat ve iş dünyasının önde gelen isimleri ile birlikte basın mensupları ve fenomen influencerlar da büyük ilgi gösterdi. Erikli Mineral’in keyifle geçen lansman gecesinde objektife takılan ünlü isimler arasında Eliz Sakuçoğlu, Arda Türkmen, Emel Yıldırım, Akasya Asıltürkmen, Mahmut Ziylan, Emine Ün, Çiğdem Kayalı, Yağız İzgül, Öykü Çelik, Kübra Açil ve Ayşe Kucuroğlu dikkat çekti. Erikli Mineral tadımıyla modu yükselen tüm davetliler Aybuke Albere konseriyle eğlenceli dakikalar yaşadılar. Konserin devamında gerçekleşen DJ performansıyla gecenin ritmi giderek yükseldi.

Erikli Mineral’e yoğun ilgi
Özel gecede, Erikli Mineral’in meyve aromalı maden sularının lezzeti kadar Türkiye’de bir ilk olan ergonomik mavi cam şişesi ve premium çevir aç kapaktan oluşan inovatif tasarımı da göz doldurdu. Gece boyunca davetlilerin severek içtiği Erikli Mineral yaza damga vuracak serinletici lezzet olarak hafızalardaki yerini aldı.

Erikli Su ve Meşrubat Pazarlama San. ve Tic. A.Ş.
Türkiye’nin en büyük ve sevilen ambalajlı su markası olan Erikli’yi bünyesinde bulunduran şirket suyun en doğal ve kaliteli halini tüketicisine sunuyor. Son 10 yılda, bugünkü değeri ile yaklaşık 1 milyar TL yatırım yapan şirketin bünyesinde su, mineralli su ve aromalı gazlı içecek kategorilerinde toplam 7 marka bulunuyor. Yaklaşık 1000 çalışanı, 5 dağıtım merkezi ve 900’e yakın bayisi ile alanındaki büyümesini sürdürüken, sağlıklı nesiller için toplumun ve çevrenin korunmasına ve sürdürülebilirliğine yönelik toplumsal projeler geliştiriyor.

Siemens'in İzmir’deki ilk 'deneyim' mağazası açıldı
Siemens Ev Aletleri, deneyim konsepti ile tüketicileri en yeni teknolojilerle buluşturduğu satış noktalarını farklı lokasyonlarda hayata geçirmeye devam ediyor.
Siemens’in Ankara ve İstanbul’dan sonra yeni ‘deneyim’ mağazası Şeref Özbayır'ın Genel Müdürlüğünü üstlendiği İzmir Alsancak Biz Elektronik işbirliğiyle hizmete açıldı.
Siemens Ev Aletleri, İzmir’deki ilk deneyim mağazasını, BSH Türkiye CEO’su Gökhan Sığın’ın ve Siemens yetkililerinin katılımı ile gerçekleşen tören ile tüketicilerle buluşturdu. Açılışta başarılı şef Ebru Yalman’ın mağaza içinde bulunan “canlı mutfak” alanında Siemens Ev Aletleri ürünleriyle hazırladığı özel menüsü lezzet dolu anlar yaşatırken, davetliler geleceğin evlerini deneyimleme fırsatı buldu.
Tüketiciler ürünleri yakından inceleme şansı bulacak
Siemens deneyim mağazasında yemek pişirme etkinliklerinin yapılabileceği canlı mutfak alanı ile tüketicilerin solo ve ankastre tam otomatik kahve makinelerinin performansını ve teknolojilerini inceleyebilecekleri kahve deneyim alanı bulunuyor. Ev aletlerini mobil cihazlar üzerinden kontrol edilmesini sağlayan Home Connect teknolojisini de yakından tanıma fırsatı sunan mağazada; tüm beyaz eşya ürünlerinin detaylı anlatıldığı farklı noktalar yer alıyor.
Siemens’in konsept mağazaları; tüketicilerine markanın zengin ürün çeşitliliğini, ürünlerin özelliklerini ve yenilikçi teknolojilerini deneyimlemelerini sağlayarak özel bir satın alma tecrübesi yaşatıyor.

@doramagazin

İnstagram'da takip edin