28.5c İzmir
6 Mayıs 2021, Perşembe
Son Haberler:
Reklam Reklam

TWIST PRE-FALL 2019 KOLEKSİYONU İLE STİL DÜELLOSUNA DAVET!

TWIST PRE-FALL 2019 KOLEKSİYONU İLE STİL DÜELLOSUNA DAVET!

 

Sokağın özgür ruhu Twist Sonbahar-Kış 2019 koleksiyonunun yüksek enerjisiyle yeni mevsime hazır! Geçiş mevsiminin atmosferini yansıtan en canlı renk ve desenlerle stil düellosuna davetlisin!

 

Yüksek enerjisiyle sokak modasının nabzını tutan Twist Pre-Fall 2019 koleksiyonu geçiş mevsiminin en cool görünümlerini selamlıyor! Sınır tanımayan neon desenleriyle sweatshirt ve maskülen tavırlı çizgili oversize gömlekler, mükemmel kalıbı ve yumuşak kumaşıyla fark yaratan yüksek bel Jean ve pantolonlarla birlikte yeni mevsimin stil radarına giriyor! Büzgü ve yırtmaç detaylarıyla hareketlenen gömlek elbiselere eşlik eden binici çizmeleri ise bağımsızlığını ilan ediyor!

 

Pastel tonların enerjisine eşlik eden ekose ise, gömlek görünümlü ceket ve elbiselere hayat veriyor. Grafik desenli midi ve floral desenli mini eteklerle kombinlenebilen triko ve sweatshirtler leopar mixli sneakerlar ile sokağa çıkmaya hazır.

 

Bomber ceketlerin iç astarında ve pantolon kemerlerinde kendini gösteren canlı turuncu ve yeşil neon renkler stil anlayışını yukarıya taşırken; cool bereler, taş detaylı renkli çoraplar ve farklı kumaş mixli trençkotlar mevsim geçişinde güç gösterisine hazır!

 

Aksesuarlarda, bel çantalarında ve kimi zaman ayakkabı topuklarında püskül detayı olarak karşımıza çıkan parlak taş kaplamaları ile beyaz renkli ve mesaj kaygılı kovboy çizmeleri Twisterlar için yüksek trend alarmı veriyor.Cool görünümleri tamamlayan taşlı bel çantaları, spor tabanlı metalik botlar dans pistine çıkmaya hazırlanıyor.

 

Gardırobundaki oyun alanını genişletmek ve sokağın özgür ruhuyla buluşmak için Pre-Fall 2019 koleksiyonunu keşfetmek için mağazalara veya www.twist.com.tr’ye davetlisin!

 

@doramagazin

İnstagram'da takip edin