28.5c İzmir
11 Mayıs 2021, Salı
Son Haberler:
Reklam Reklam

Ünlü İsimler Örümcek Adam’ın Ön gösteriminde Buluştu

Ünlü İsimler Örümcek Adam’ın Ön gösteriminde Buluştu

Sevilen çizgi kahraman Örümcek Adam’ın yeni filmi Örümcek-Adam: Evden Uzakta için Cinemaximum İstinyePark’ta gerçekleştirilen özel gösterim, Burcu Esmersoy, Berk Suyabatmaz, Ayşe Melike Çerçi ve İsmail Ege Şaşmaz gibi ünlü isimlerin akınına uğradı. Örümcek Adam seven ünlüler, 4DX Extreme Versiyon farkıyla heyecanı ikiye katlanan filmi büyük beğeniyle izledi.

Sevilen süper kahraman Örümcek Adam’ın son macerası “Örümcek-Adam: Evden Uzakta” filminin ön gösterimi, 3 Temmuz günü Cinemaximum İstinyePark’ta gerçekleştirildi. Örümcek Adam’ın beyazperdeye 4DX Extreme Version farkıyla yansıdığı öngösterime, , Burcu Esmersoy, Berk Suyabatmaz, Ayşe Melike Çerçi ve İsmail Ege Şaşmaz gibi birçok ünlü isim katıldı.
Hareket, titreşim, su, ışık, koku, rüzgar gibi efektlerle bu heyecan dolu macerayı adeta içinde yaşayan ünlü isimler, filmi büyük beğeniyle izledi. 4DX Extreme Version farkıyla filmin ilk sahnesinden itibaren heyecanı hisseden isimler, benzersiz bir sinema deneyimi de yaşadı.

Avengers: Endgame’in devamı niteliği taşıyan filmde Endgame'de yaşananlar sonrası ayaklarının üzerinde durmaya çalışan Peter Parker'ın, okul arkadaşlarıyla gittiği Avrupa gezisi sırasında Nick Fury'nin gizemli bir görevi üzerine yıkmasıyla gelişen olaylar anlatılıyor.

 

@doramagazin

İnstagram'da takip edin