28.5c İzmir
11 Mayıs 2021, Salı
Son Haberler:
Reklam Reklam

Ünlü İsimler Yeni Pure Line Duş Jellerinin Tanıtım Etkinliğinde Buluştu

Ünlü İsimler Yeni Pure Line Duş Jellerinin Tanıtım Etkinliğinde Buluştu

Unilever’in kişisel bakım kategorisi vizyonu ve Türkiye’deki kadınlarla yaptığı birebir görüşmelerden yola çıkarak tasarladığı, 12 saat kalıcı kokuya sahip Pure Line Duş Jelleri tanıtım toplantısına Hazal Filiz Küçükköse, Larissa Gacemer, Burcu Binici, Sercan Yaşar, Ece Begüm Yücetan Berrin Ak, Burcu Şendir, Çağla Gürsoy, Cansu Melis Karakuş, İpek Köse, Rabia Kurşun gibi ünlü simalar katıldı.

 

Unilever’in tüketicileri en ideal duş jeli ile buluşturmak üzere Türkiye’deki kadınları dinleyip, onlar için tasarladığı yeni Pure Line Duş Jelleri, 10 farklı varyantı ile raflardaki yerini aldı. Pure Line Duş Jelleri, tene yayılan 12 saat kalıcı kokusu ile her koklayışta duş anındaki “o hisse” götürüyor. Doğal özlerin harika uyumu ile tasarlanan Pure Line Duş Jelleri, paraben, alkol ve renklendirici içermeyen formülü ile özel bir içerik sunuyor.

 

Pure Line Marka Müdürü Özge Acarbay yepyeni duş jeli markası Pure Line için şunları söyledi: “Duş kimi zaman çok hızlı bir kişisel bakım rutini gibi görünse de aslında kadınların sorumluluklarından uzaklaşıp kendileri ile baş başa kaldıkları nadir bir an ve bir keyif! Arınma, ferahlama, yenilenme keyfi! Günlük koşturmadan kaçıp tek başına kalmanın ve kendine zaman ayırabilme özgürlüğünün keyfi! Ve kadınlar bu keyfin duştan sonra da sürmesini istiyor. Pure Line’ın 12 saat kalıcı koku etkisi ile işte biz de kadınları, gün boyu yaşadıkları stres ve yoğunluk anlarından alıp, duşta yaşadıkları o hisse geri götürüyoruz. Kadınları dinleyerek, onların istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda onlar için en ideal duş jelini tasarladığımızı düşünüyoruz”.

@doramagazin

İnstagram'da takip edin