28.5c İzmir
11 Mayıs 2021, Salı
Son Haberler:
Reklam Reklam

ÜNLÜ MODACI TUBA ERGİN

ÜNLÜ MODACI TUBA ERGİN

 

 

 

ÜNLÜ MODACI TUBA ERGİN

İLK MAĞAZASINI AKASYA’DA AÇTI!

 

Ünlü moda tasarımcısı Tuba Ergin, heyecanla beklenen ilk mağazasını Akasya’da açtı. Özgün, modern, ilham veren kadınlara yönelik en gözde parçaların ve seçkin koleksiyonların yer aldığı mağazanın açılışında Nil Bentürk, Tuğçe Eyilik, Pınar Altuğ Atacan, Ahu Orakçıoğlu, Ayşegül Toplusoy gibi isimler Tuba Ergin’i yalnız bırakmadı.

 

Koleksiyonlarını sıra dışı, güçlü, çevreye duyarlı ve rafine kadınlar için tasarlayan ünlü moda tasarımcısı Tuba Ergin, moda severler tarafından heyecanla beklenen ilk mağazasının müjdesini veriyor. Anadolu Yakası’nın önde gelen alışveriş ve sosyalleşme adresi olan Akasya’da ilk mağazasını açan Tuba Ergin, bu anlamlı gün için oldukça özel bir davet düzenledi.

 

Ahu Orakçıoğlu, Pınar Altuğ Atacan, Nil Bentürk, Özlem Özkan, Zuhal Pirinçcioğlu, Müge Arnas, Sedef Fenercioğlı, Tuğçe Eyilik, Özlem Dalga, Betül Demir, Ayşegül Toplusoy, Tuba Peksayar, gibi isimlerin Tuba Ergin’i yalnız bırakmadığı açılışta, ünlü tasarımcı tüm davetlilerle birebir ilgilendi. Yün, deri ve kürk gibi doğal malzemelerin PVC paraşüt gibi teknolojik kumaşlarla harmanlandığı, hem gündüz, hem de gece rahatlıkla giyilebilen, konforlu, dayanıklı, fonksiyonel ve stil sahibi parçaların yer aldığı mağazada, işlemeli kumaşlar, deri volanlar ve renkli derilerle tasarlanan gece elbiseleri gibi tasarımcının özenle hazırladığı seçkim koleksiyonları da hayranlık uyandırdı.

Haute couture’ün yanı sıra hazır giyim koleksiyonlara da imza atan, sipariş üzerine kişiye özel dikim parçalarıyla da ilgi uyandıran Tuba Ergin ilk mağazasının açılışında, dünden bugüne uluslararası arenada da ses getiren çalışmalarını kısaca davetlilere aktardıktan sonra yeni dönem trendlerini ve kendi stilini yaratmanın önemli ipuçlarını tüm moda severler için anlattı.

@doramagazin

İnstagram'da takip edin