28.5c İzmir
6 Mayıs 2021, Perşembe
Son Haberler:
Reklam Reklam

Ünlü oyuncular, Signal White Now re lansmanında, özgün stillerini yansıtan bembeyaz gülüşleriyle ilham verdiler

Ünlü oyuncular, Signal White Now re lansmanında, özgün stillerini yansıtan bembeyaz gülüşleriyle ilham verdiler

Ağız bakımının güvenilir markası ve beyazlık kategorisinin lideri Signal, yenilenen White Now serisini, ünlü oyuncular Aybüke Pusat, Gonca Vuslateri ve Leyla Tanlar ile Soho House’ da gerçekleştirdiği parti ile tanıtı.

 

Unilever Güzellik ve Kişisel Bakımdan Sorumlu Pazarlama Direktörü ve Yönetim Kurulu Üyesi (Türkiye, Orta Asya ve İran) Alper Eroğlu ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlikte,Signal’in yeni kampanyası için bir araya gelen oyuncular Aybüke Pusat, Gonca Vuslateri ve Leyla Tanlar, kendilerine özel stillerini anlattılar.

 

Aybüke Pusat “Egzotik”, Gonca Vuslateri “Bohem” Leyla Tanlar “Doğal”

Yenilenen Signal White Now serisinin tanıtımı için “Gülüşün Anlatır Seni” reklam filminde bembeyaz gülüşleriyle kamera karşısına geçen Aybüke Pusat stilini “Egzotik”, Gonca Vuslateri “Bohem” Leyla Tanlar “Doğal” olarak tanımladı.

 

Lansmanda stilleri üzerine konuşan ünlü oyunculardan Aybüke Pusat; “Egzotik denince aklıma dünyanın keşfedilmeyi bekleyen uzak, bilinmeyen yerleri geliyor ve bu beni heyecanlandırıyor. Her boşluğumda dünyanın bana egzotik gelen yerlerini keşfetmeye vakit ayırıyorum. Bu yüzden benim stilim egzotik. Hayatla bağdaştırıyorum aslında dünyanın egzotik yerlerini keşfetme heyecanımı. Hayat da bir keşif, ertesi gün ne olacağını bilmediğin. Sürprizlerle dolu. Her sürprizi bembayaz gülüşümle karşılıyorum”dedi.

 

Stilini bohem olarak tanımlayan Gonca Vuslateri; “Günlük hayatta kendini en rahat hissettigi şekilde giyinmeyi ve yaşamayı kendine yakıştıranlardanım. Resim yapmak, yazmak, şarkı söylemek, kitap okumak hem iş hem hobi olarak hayatımda aktif rol oynadığından bu göçebe sanat severliliğime kısaca bohem diyebiliriz” dedi.

 

“Doğallığımı bembeyaz gülüşümden aldığım özgüven ile yansıtıyorum!” diyen Leyla Tanlar ise “Ben insanlarla çabuk samimi olan biriyim ve karşımdakilerin de samimi olmalarını çok önemserim. Doğal bir gülüş de bunun en önemli göstergesi bence. Çünkü doğal olmayan bir gülüş kendini hemen belli eder. Bu yüzden ben de hayattaki duruşumu ve stilimi “Doğal” olarak tanımladım. Doğallık hayatımın her alanında kendini belli ediyor aslında. Set dışında mümkün olduğu kadar az makyaj yapıyorum. Günlük hayatımda sadece moda diye içinde rahat hissetmediğim kıyafeti tercih etmemeye çalışırım.” diyerek stilini tanımladı.

 

Unilever Güzellik ve Kişisel Bakımdan Sorumlu Pazarlama Direktörü Alper Eroğlu; “2009’da lansmanını yaptığımız tek fırçalamada anında beyazlık sağlayan Signal White Now serimizi her yıl farklı inovasyonlarla güçlendiriyoruz. Bu yıl Signal White Now ailesini tümüyle yeniledik. Yenilenen formülünün içeriğindeki mavi-safir pigment teknolojisi sayesindedişlere aşındırmadan 3 kata kadar anında beyazlık sağlıyoruz. Güçlenen yeni formülümüzün yanı sıra, ambalajımız ve iletişim söylemimiz de yenilendi. Signal White Now olarak “Gülüşün Anlatır Seni” diyerek herkesi bembeyaz gülüşleriyle kendi özgün stillerini diledikleri gibi göstermeye davet ediyoruz” dedi.

 

Partiye aralarında Aslışah Alkoçlar, Simay Bülbül, Melis Özer, Begüm Özer, Bianca Somer Türkmen, Hande Can, Günsel Ülkü, Ayşegül Afacan Köksal gibi bir çok isim de katıldı.


@doramagazin

İnstagram'da takip edin