28.5c İzmir
27 Ekim 2021, Çarşamba
Reklam Reklam

Uzakdoğu Mutfağının Muhteşem Lezzetleri

Uzakdoğu Mutfağının Muhteşem Lezzetleri

Uzakdoğu Mutfağının Muhteşem Lezzetleri

“Asian Night” Akşamları ile Boğaza Karşı Izaka Restaurant ile Hayat Buluyor.

 

İstanbul’un en özel adreslerinden biri olan CVK Park Bosphorus’un terasında yer alan Izaka Restaurant, “Hitode” bölümüyle misafirlerini 11 Eylül’den itibaren her Çarşamba“Asian Night” geceleri ileUzakdoğu mutfağında uzun bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor.

 

 

Konuklarına tarihi Haliç yarımadasından Boğaz’a uzanan nefes kesici bir manzara sunan CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul’un terasında bulunan IZAKA Restaurant & Bar,Hitode bölümüyleuzakdoğu mutfağısevenler için çok özel bir menü hazırladı. Bir sene boyunca her Çarşamba 19.00-22.00 saatleri arasında geçerli olacak menüde tatları kadar sunumlarıyla da iddialı olan lezzetler yer alıyor.

 

Uzakdoğumutfağı denildiğinde ilk akla gelenlerden Miso çorbası, Edamame, California Roll, Boston Roll, Avokado Maki, Izaka Shiro Roll, Somon Nigiri, Tuna Nigiri ve yeşil çay dondurmasından oluşan zengin menüsü ile damaklarda eşsiz lezzetler bırakıyor. Enfes lezzetlerin yer aldığı menüye,Japon birası ve Erik şarabı tercihinize göre eşlik ediyor.

Eşsiz Boğaz manzarası vetadı damağınızda kalacak zengin sushi menüsü ile Çarşamba akşamlarını sevdikleriniz ve dostlarınızla keyifli bir şekilde geçirmek istiyorsanız, “Asian Night” akşamlarına davetlisiniz.

@doramagazin

İnstagram'da takip edin