28.5c İzmir
6 Mayıs 2021, Perşembe
Son Haberler:
Reklam Reklam

W Istanbul’un Gizli Bahçesi Secret Garden Açıldı

W Istanbul’un Gizli Bahçesi Secret Garden Açıldı

Yaz ayları boyunca düzenlediği müzik dolu gecelerle İstanbul’un vazgeçilmez parti ve eğlence mekânları arasında yer alan W Istanbul'un yazlık bahçesi 
Secret Garden, geçtiğimiz hafta görkemli Dj şovlarıyla yaza merhaba dedi.

Secret Garden açılışına katılan davetliler arasında ünlü modacı Raşit Bağzıbağlı, model ve şarkıcı Nilay Dorsa gibi ünlü isimlerin yanı sıra birçok basın mensubu katılım gösterdi.


Restoranlar, kafeler, tasarım ve sanat galerileriyle dolup taşan, tarihi Akaretler Sıraevler'in merkezinde yer alan W Istanbul’un yazlık bahçesi Secret Garden, eğlenceyi yaz aylarında şehrin kalbine gizlenmiş bahçesine taşıyor. Haftanın 4 gecesi yaptığı partilerle adından söz ettiren W Istanbul, birbirinden ünlü DJ performansları ve çok konuşulan partileri ile misafirlerini bekliyor.

Yaz mevsiminin enerjisini doyasıya deneyimleyebileceğiniz W Secret Garden; renkli dekorasyonu, lezzetli atıştırmalıkları, iştah açıcı ve ferahlatıcı imza kokteyllerinin yanı sıra kaliteli müzik performanslarıyla da konuklarına keyifli saatler vadediyor. W Istanbul’un yeni açılan terası W Secret Garden, Perşembe geceleri İtalyanların ünlü geleneği “Aperitivo”, Cuma geceleri  “W Records”, Cumartesi geceleri “House Exclusive” ve ünlü DJ performansları ile misafirlerine unutulmaz bir eğlence ve lezzet deneyimi sunuyor.


Rezarvasyon İçin;
W Istanbul / 0212 381 21 21

 


 

@doramagazin

İnstagram'da takip edin