28.5c İzmir
11 Mayıs 2021, Salı
Son Haberler:
Reklam Reklam

YENİ SHISEIDO BENEFIANCE OVERNIGHT WRINKLE RESISTING CREAM

YENİ SHISEIDO BENEFIANCE OVERNIGHT WRINKLE RESISTING CREAM

UYKUSUZLUĞUN CİLDİMİZE VERDİĞİ HASARA KARŞI YENİ GECE KREMİ”

 

 

 

100 yılı aşkın süredir cilt bakım teknolojisinde uzman Shiseido, Benefiance ailesine yeni katılan “Benefiance Overnight Wrinkle Resisting Cream” ile sadece 3 gecede çok iyi uyku almış gibi daha parlak ve yumuşak bir cilt sunuyor.

 

Yetersiz uykunun cilt üzerindeki etkilerini araştıran Shiseido, yeterli uyku alınmadığında cildin nem seviyesinin düştüğünü ve bariyer işlevinin azaldığını gözlemledi. Yeni Shiseido Benefiance Overnight Wrinkle Resisting Cream, yetersiz uykunun cilt üzerindeki olumsuz etkilerine karşı cildinizi koruyarak güçlendiriyor ve düzenli kullanımda sadece 2 haftada ince çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltıyor.

 

Yaş ilerledikçe AGE’ler (Advaced Glycation End Product) ciltte birikiyor. Cildin dermal liflerinin glikasyonu(sertleşmesi), kırışıklıkların ilerlemesinin hızlanmasına neden oluyor. Birikmiş AGE’ler kolajen dokularının bozulmasının ilerlemesine sebep oluyor. Yapılan araştımalar sonucunda uyku eksikliğinin cilt glikasyonunun ilerlemesine neden olduğu kanıtlandı.

 

Shiseido Benefiance Overnight Wrinkle Resisting Cream, özel bileşenlerden oluşan kompleksi sayesinde geceleri cildin iyileşmesini teşvik ederek kırışıkların görünümünü önlüyor ve düzenliyor. Kısa süre içerisinde cildin nemi hapsetme gücünü geri kazandırıyor. Cildin penetrasyonunu arttırarak gece boyunca cilt yüzeyinde nemlendirici bir örtü oluşturuyor. Oksidasyon gibi cildin gündüz maruz kaldığı hasarları onaran gece genlerinin çalışmasını arttırıyor.Gece cildin yenilenmesini desteklemek için cildin kendi kendini yenileyen gece ritmini optimize ediyor. Kolajenin glikasyondan gördüğü zarara karşı cildi korurve cilt durumunu iyileştirir. İçeriğinde bulunan yeni Tencha Extract’ın antioksidan etkisi daha önce ki ürünlere göre %70 daha fazladır.

 Shiseido Benefiance Overnight Wrinkle Resisting Cream ile yumuşak, pürüzsüz, dolgunesnek ve daha genç bir cilt sizi bekliyor.

@doramagazin

İnstagram'da takip edin