28.5c İzmir
18 Ocak 2022, Salı
Reklam Reklam

ZAMANIN VE GÜNEŞİN ETKİLERİNİ GERİ ALMANIN FORMÜLÜ: SCULPTURE’DAN DNA IŞILTISI

ZAMANIN VE GÜNEŞİN ETKİLERİNİ GERİ ALMANIN FORMÜLÜ: SCULPTURE’DAN DNA IŞILTISI

Çevresel faktörler ve yaş almaya bağlı olarak, yüzümüzde ve boynumuzda cilt tahribatları, kırışıklar, renk dengesizlikleri, elastikiyet kaybı ve hücresel düzeyde kayıplar oluşmaya başlar. Güray Akar tarafından kurulan, kurulduğundan beri dünyadaki en inovatif, yeni nesil çözümleri Türkiyede uygulayan Sculpture, DNA Işıltısı uygulaması ile tüm bu sorunları ortadan kaldırıyor, yenilenmiş, genç, dinamik, bakımlı görünümlere imza atıyor.

 

Zamanın Etkilerini Geriye Almak ve yaşınızın en iyisi görünmek DNA Işıltısı ile Mümkün!

Cildi gençleştirmek ve koruma altına almak için özel olarak geliştirilen biyo – uyarıcı jel yapıdaki DNA Işıltısı, yüksek viskoziteli ve uzun DNA fragmanlarından oluşan polinükleotitler içeriyor. Enjekte edilerek uygulanan DNA Işıltısı’nın herhangi bir yan etkisi bulunmuyor. Biyo – kimyasal özellikleri sayesinde cildin elastikiyetini arttırıyor, kırışıklıkları yok ediyor, cilt tonunu düzenliyor, ciltteki hacim kaybını gideriyor, yaşlanma etkilerini ortadan kaldırıyor. Hücresel düzeyde bir iyileşme sağlayan DNA Işıltısı, dokularda derin nemlendirme sağlayarak, cilde kaybettiği nemi ve elastikiyeti geri kazandırıyor. Serbest radikalleri de bloke etme ve bunlara karşı cildi koruma altına alma özelliğine de sahip olan DNA Işıltısı, oldukça etkili bir antioksidatif olarak öne çıkıyor. Tüm bunlara ek olarak, CD 39 ve CD 40 isimli iki farklı hücre reseptörünü aktive ederek kolajen üretimini tetikliyor, miyofibroblastta bulunan fibroblastların olgunlaşmasını sağlıyor. Bu iki etki ile birlikte yüz ve boyun bölgesinde güçlü ve uzun süreli bir sıkılaşma, canlanma elde ediliyor. Tüm yaş ve cilt tiplerine uygulanabilen DNA Işıltısı, 15 gün ara ile 3 seans yapılıyor ve cildin iyilik halinin devam ettirilmesi için cildin ihtiyacına göre 6 ay ila yılda bir kere tekrarlanması öneriliyor.

 

Konusunda uzman doktorları ve profesyonel ekibi ile en gelişmiş, en yeni nesil tedavileri, en doğru şekilde uygulayan Sculpture, tatilin ardından güneşin izlerini, zamanın etkilerini temizleyerek, şehre dönüş zamanı yeni sezonu en ideal şekilde karşılamak, yaşlanma etkilerini tersine çevirmek, daha sağlıklı ve ışıltılı bir cilde kavuşmak, boyun bölgesine de ihtiyacı olan bakımı sağlamak isteyenleri DNA Işıltısını keşfetmeye davet ediyor.

 

https://sculpture.com.tr/

 

Adres: Gül Sokak No:11, 1. Söltaş Evleri, Akatlar – Etiler / İstanbul

Bilgi ve Randevu için: 0212 279 75 75

 

 

Editöre Not:

 

  • Ortalama 30 dakika sürüyor.
  • Seanslar arası 15 gün gerekiyor.
  • Etkisi 6 ay devam ediyor.
  • Cerrahi işlem gerektirmiyor.
  • Enjeksiyon ile uygulanıyor.
  • Yan etkisi bulunmuyor.
  • Günlük hayat kalitesini düşürmeden yaşama devam edilebilir.
  • Alerjik reaksiyon göstermiyor.
  • DNA Işıltısı işlem ücreti; tek seans 2.500 TL, 3 seans 6.500 TL

@doramagazin

İnstagram'da takip edin