28.5c İzmir
27 Ekim 2021, Çarşamba
Reklam Reklam

ZORLU ALIŞVERİŞ MERKEZİ MAGAZİN HABERLERİ

ZORLU ALIŞVERİŞ MERKEZİ MAGAZİN HABERLERİPELİN KARAHAN 

"YOĞUNLUK BENİ MUTLU EDİYOR"


Ekranların güzel oyuncusu Pelin Karahan, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi. 'Bir Zamanlar Kıbrıs' dizisinin yeni sezon çekimleri için bir süredir Kıbrıs'ta olan güzel oyuncu, İstanbul'a döner dönmez yakın dostlarıyla bir araya geldi. Kısa bir alışveriş sonrasında meydan katında bulunan bir restoranda yakın arkadaşıyla birlikte oturup yemek yiyen ve sohbet eden güzel oyuncunun, neşeli ve keyifli halleri dikkatlerden kaçmadı. Muhabirlere konuşan Karahan, "yeni sezon için start verdik. Bir taraftan set koşuşturması, diğer taraftan çocukların okulu derken yoğun bir döneme başladık. Ama daha öncede dediğim gibi bu süreç, bu yoğunluk beni mutlu ediyor." açıklamasında bulundu. Pelin Karahan, şıklığıyla ve tarzıyla da adeta göz kamaştırdı.

 

NİLAY CAFER


"YENİ SEZON İÇİN GÖRÜŞMELER DEVAM EDİYOR"

Ekranların güzel oyuncusu Nilay Cafer, geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde objektiflere yansıdı. Katıldığı bir etkinlik sonrası AVM'ye gelen güzel oyuncu, yoğun bir gün geçirdiğini söyledi. Nilay Cafer, "bugün erken saatte bir davete katıldım, şimdide kendi markam için bir kaç toplantımız olacak. Güzel projelerimiz var, yakında sizlerle de bu süreci paylaşacağım." açıklamasında bulundu. Ayrıca uzun bir süredir ekranlarda olmayan Nilay Cafer, "yeni sezon için görüştüğüm bir kaç proje var, ancak henüz netleşen bir durum yok. Netleşirse bunuda sizinle paylaşmaktan mutlu olurum." dedi. 

ASLI TURANLI 


ARKADAŞLARIYLA BULUŞTU

Güzel oyuncu Aslı Turanlı, önceki gün sevgilisi Besim Çırak'la birlikte Zorlu Alışveriş Merkezi'nde görüntülendi. İlk olarak Morini'de kalabalık bir arkadaş grubuyla oturan ikili, daha sonra Cantinery'de baş başa akşam yemeği yedi. Güne yoğun bir tempoyla başladığını söyleyen güzel oyuncu, "yoğun ve yorucu bir günün ardından arkadaşlarımızla bir araya geldik. Güzel görüşmelerimiz oldu. Yeni sezonda farklı bir kaç proje ile ekranlara dönebilirim, ancak şu anda projeler görüşme aşamasında olduğu için net birşey söylemem doğru olmaz. " dedi. 

GİZEM HATİPOĞLU

KIZINA HEDİYE ALDI


Gizem Hatipoğlu, geçtiğimiz akşam geldiği Zorlu Alışveriş Merkezi'nde objektiflere yansıdı. Bir davete katıldığını söyleyen Hatipoğlu, "Uzun zamandır görüşmediğim bir arkadaşımla bugün buluşma şansımız oldu. Bugün bir davete katıldım ve sonrasında hemen buraya, arkadaşımın yanına kahve içmeye geldim. Buraya gelmişken de kızıma ufak bir hediye aldım. Şimdi eve dönüyorum." açıklamasında bulundu. 

 

 

 

 

 

@doramagazin

İnstagram'da takip edin